Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő megmondja kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megmondja kerek perec a férfinek, hogy nem akar párkapcsolatot és nem ismerkedik, akkor miért keresi még továbbra is a nő társaságát?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 09:45
 1/9 anonim válasza:
59%
Velem is volt már hasonló eset csak itt én vagyok a no. A férfi mondta nekem hogy egyenlőre nem akar kapcsolatot de én ugyan úgy tartottam vele a kapcsolatot.
2021. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert reméli, hogy sikerül megpuhítania.
2021. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfi meg akar, és ezek szerint nem ért a nemből.
2021. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátzónába tette saját magát. Nekem ez szánalmas.
2021. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Mert a női NEM, azt jelenti, hogy IGEN. Csak kéretik magukat.
2021. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudja jól hogy nem fog sikerülni neki.
2021. júl. 18. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

6.-nak.


Miért ne sikerülne?


Annyira csóró? Fogyatékos? Súlyosan összeégett? Sitten van, a nőtől 230 kilométerre? A nő egy világsztár?

2021. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nemtől füghetlen ez. Mindkét oldalon látni erre példát. Az illető vagy reménykedik, hogy idővel megváltozik a másik véleménye, vagy nem ért a nemből.
2021. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:
25%
Mert vannak olyan nők, akik csak ezzel kéretik magukat, és emiatt már nem lehet tudni hogy melyik nő gondolja így, és melyiknél jelent ez a nem egy tényleges nemet.
2021. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!