Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles nők ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles nők ugyanolyan hátrányban vannak mint a mamahoteles férfiak vagy ha van különbség akkor miért van kettős mérce?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nincs kettős mérce. A nők férfiakat akarnak, a férfiak nőket. Akkor lehetne kettős mérce, ha a nők nőket és férfiakat is akarnának és a férfiaktól elvárnák a külön életet, de közben összejönnének otthon élő nőkkel.

A nők elvárnak valamit, arról nem tehetnek, hogy a férfiak nem várják el visszafelé ugyanazt.

Már persze, akinek inge ugye, mert nem minden nő várja el az önnállóságot és nem minden férfi fogadja el azt, ha egy nő otthon él.

De a lényeg, hogy két külön ring a kérdés tárgya, így nem beszélhetünk kettős mércéről.

2023. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

25-30 felett azért jobb, ha már mindenki külön el.

Persze, ha valaki meg gyűjteni akar lakásra és nem albira szórni a pénzt, az más. Ha lesz komoly barátnője, majd közösen vesznek lakást. Az általam ismert 30 alatti párok nagy része így tett.

2023. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
#2 Ismerős pasi 35 évesen ugyanezt nyomja. Kb 10 éve nincs tartós kapcsolata, csak kavarások. A munkája miatt állítólag nincs ideje kapcsolatra. Örök agglegény?
2023. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Visszakerdeznek. Aki felnott letere nem tud a szulei nelkul megelni, az felnottnek tekintheto? Szerintem nem. En onnantol tekintek valakit felnottnek, miutan a sajat beveteleibol rendezi a sajat eletet, a lakhatast is beleszamitva. Akiben nincs meg az a vagy, hogy onallo labra alljon, azzal nem lehet mit kezdeni, es a kifogasai sem erdekelne. Lakj anyaddal, ha neked az jo. Csak ne akard masokra kenyszeriteni, hogy ez jo es letezik barmi ertelmes magyarazat ra. Eddig se volt, ezutan sem lesz.
2023. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Én csak annyit tudok hogy pusztán a csajok kedvéért tilos elköltözni ha a szülők szívesen tartanak.

Egyszerűen botrányos hogy a fizetésekhez képest olyan durva albérletárak vannak amit egy közönséges melós meg sem tud fizetni úgy hogy mellette meg is éljen. Hogy aztán mindennap hazamenjen az üres lakásba, krvasok értelme van

Mindig is úgy gondoltam hogy ha majd én el akarok költözni akkor elköltözök, vagy ha már egy nővel költözök össze úgy is megéri már.

Na de egyedül semmi értelme, aztán az bélyegez meg érte aki akar.

Szerencsére most így is lett nőm, a közvélemény meg fényesre nyalhatja nekem!

2023. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló helyzet esetén szinte mindig a nő van nagyobb előnyben. Egyszerűen a férfiak kevésbé válogatósak. A nőkre pedig több a jelentkező, szóval könnyebben is válogathatnak.

Én pl. soha a büdös életben nem hallottam még egy férfitől sem, hogy gond lenne neki, ha egy nő mamahoteles. Nőtől már sokszor.

2023. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért van a kettős mérce, mert az összes p...na náluk van. Ez van.
2023. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

7-es: a férfiaknál meg az összes faß... úgyhogy ennek totál semmi értelme amúgy.


Ez a "mamahotel" egy akkor baromság, hogy azt leírni nem lehet. Miért "mamahotel" ha valaki otthon lakik? Itt a lakhatás a lényeg! Nem az anyja pelenkázza meg fürdeti, még csak nem is ő takarít utána vagy szolgálja ki bármiben is. Akkor miért is hotel? Biztos vannak olyank is akik úgy élnek otthon, hogy az anyjuk mindent a seggük alá tol, de szerintem ők a kivétel.

Meg őszintén ha mondjuk egy budapesti átlagos albérlet kerül 200 ezerbe, a fizetés meg jó esetben 400 akkor mégis hogyan éljen az ember külön?

De vidéken sem jobb a helyzet...

A kérdésre válaszolva, ha a nő otthon lakik az nem hátárny, mert a férfiakat nem érdeklik ilyen dolgok, kivéve ha valami extrém helyzetről van szó, pl. hogy anyuci sehova nem engedi a lányát, mindenbe beleszól, idegesítő hárpia stb.

A férfiakat nem nagyon érdekli, hogy a nő bolti eladó, gyári munkás, vagy irodai asszisztens, számunkra ezek nem olya nmérvadók. Persze jó ha a nőnek is van egy érdekes foglalkozása, vagy szereti csinálni a munkáját, de nem lesz döntő tényező.

Ha két hasonló nő közül kell választani nem a munka, nem az otthon élés fog dönteni. Általában.

Férfiak esetében pedig akár a legkisebb apró "hiba" is lehet redflag, mivel a nő megteheti hogy válogat és a "legjobbat" akarja magának. Nyilván ez a legjobb általában az olyan férfi aki szarba sem veszi és ugyanúgy szinte bármilyen nőt megkaphat, de ez már más téma...

2023. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Csakhogy a f@sz ingyen van, ez a különbség.

2023. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Szerintem is max csak szexre van ingyen...
2023. szept. 6. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!