Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális nők! A szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális nők! A szexen kívül vágytok mindenre? (Csók, simogatás, ölelés, intimitás)

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz ilyen nőt találni?
2023. szept. 8. 15:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
40%

17. Nagyon igazad van, nekem volt 14 barátnőm amíg nem nősültem meg, ebből egy volt aki pörgött az ágyban, 10 olyan volt ha van szex van, ha nincs nincs, az ágyban mondhatni inaktívak voltak, csak feküdtek, semmi szexi nőies megmozdulás, mintha guminővel lettem volna. A maradék meg asszex volt. Megmondom őszintén belefáradtam, elvettem az utolsót, ő legalább az élet egyéb dolgaiban kiemelkedően jó.


Mindig a párosításokkal van baj, ezt látom a környezetemben is. Ha pl. jó a szex, akkor ellentétes a pénzügyi intelligenciájuk. Ha az jó, akkor az egyik baromi lusta, a másik mindig menne. Szóval egyben nincs meg az, ami tökéletes lenne. Mondjuk a szex is érdekes, mert mindenki előadja hogy mekkora penge, mekkora libidója van, nő vagy férfi, gyakorlatban meg olyan bénák mint a fsz.

2023. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!