Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha túl sok lennék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha túl sok lennék a szexpartneremnek szólna?

Figyelt kérdés
Elég sokat ölelgetem, simogatom, puszilgatom, kényeztetem a szexpartnerem. Nem szerettem belé meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak jól esik. Ő nem szokta kezdeményezni ezeket a dolgokat, és emiatt vagyok bizonytalan, hogy nem vagyok-e neki túl sok. Szerintetek ha az lennék szólna? Vagy ha ugyanúgy jön és nem mondja, hogy álljak le, akkor ne fogjam vissza magam? Nem akarom, hogy félreértsen.

2021. febr. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt ti tudjátok

nekem is hasonló a szexpartnerem, de nincs vele bajom, max ha épp valamit nem akarok, akkor jelzem

2021. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő tudná megmondani. Viszont, ha nem kezdeményezi akkor valószínűleg csak elviseli a jót.
2021. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Én ilyen vagyok de pasiban! És nem találok hozzád hasonló nőt hosszú távra!
2021. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha már dugtok akkor csak van annyi szinkron, ráhangolódás a másikra hogy érzed kellemetlen neki v. sem. Ha annyira az akkor majd mondani fogja mi a pálya és akkor visszább veszel.

Megjegyzem, a szexkapcsolat sem arról szól hogy gumit fel és durr a közepébe azonnal be tövig háturlól.

2021. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként szeretném! Volt pár csaj szexpartnerem, de mindig belém szerettek. Azt sem bántam meg soha!
2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Engem ez frusztrálna mivel akkor nem a megbeszéltekhez tartaná magát. Ne essen félreértés nem arról beszélek hogy a másikat felmosó rongyként kell használni mert nem vagytok együtt viszont egy határt sem kellene átlépni és nálam ez már ez annak számítana. 27/F
2021. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyi, hogy nincs kimondva, hogy köztünk csak szex van. Csak mivel ő ilyen típusú srác nekem ez az evidens.
2021. febr. 25. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs felcímkézve a kapcsolatotok, lehet neki terhes a dolog, de talán úgy van vele, hogyha neki jól esik a csók, bújás, engem nem zavar. Amúgy is tövig nyeli...

Pusztán csak érdeklődöm: Miről szoktatok beszélgetni, úgy általánosságban? Kettőtök kapcsolatáról némely helyzetben hogyan nyilatkozik?

2021. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!