Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tud ismerkedni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni egy olyan srác mint én?

Figyelt kérdés
25 vagyok, Budapesten dolgozom és albérletben élek egyedül, jó kondiban vagyok, mégsem megy az ismerkedés. Se a társkereső appokon, se ha elmegyek bulizni. Kezdem már feladni. Szerintetek manapság hol érdemes ismerkedni?

2023. szept. 14. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Mennyit keresel?


Vékony lányok tetszenek? Ha igen ha megvetted a saját lakást és autót utána érdemes keresgélni.

2023. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Járj el szórakozni, olyan programokra, amik érdekelnek. Menj el kondizni. Miért nem megy? Bátortalan vagy?
2023. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi az oka, hogy nem megy? Hol bukik el a dolog? Hogy zajlik nálad egy próbálkozás?
2023. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Írta, hogy buliban sem megy, erre jön a tanács, hogy járjon szórakozni. 🤣


Kérdező! Szerintem nem a "hol" a lényeg. Nemrég egy férfi, egy hálónyi hagymával a kezében, a pláza közepén szólított le. Gondoltam mennyi önbizalom kell ehhez, meg jól is csinálta. Szóval bárhol lehet ismerkedni, ha van hozzá karaktere az embernek. Lehet azon kell alakítanod.

2023. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan szoktál próbálkozni? Lehet, hogy ott siklik el a dolog.
2023. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Kesobb irok pmben tippeket

Nekem 30ig volt ez fejtoro

Azota se valtoztak a nok.

Szerintem jol allsz es nem penzfuggo

2023. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Arcra ,hogy nézzel ki? Lehet ez a baj.
2023. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak korábban ilyen gondjaim, csinos barátnőim voltak, de a legutóbbi óta egyszerűen valahogy nem megy. Elkezdek beszélgetni egy lánnyal bármelyik társkeresőn, és egy idő után egyszer csak elhal a beszélgetés. Tudom hogy élőben jobban menne, eddigi kapcsolataim is így alakultak ki, de mostanság valahogy a személyes beszélgetéseknél sem megy túl jól a dolog.
2023. szept. 14. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
#8: valószínűleg megváltozott a külsőd, és nem előnyére.
2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg már 25 felett a nők gyereket akarnak mennyit keresel ebben a korban már számít a pénz keményen.
2023. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!