Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki érzékenyebb lélek férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzékenyebb lélek férfiként,hogyan ne érezze úgy,hogy kics.szett vele az élet?

Figyelt kérdés
aki így érzett 30 éves koráigvés már nem, az mit csinált?
2023. szept. 17. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mér érted így?
2023. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

😅😅😄😄😄


Szegényke lusta dagadt disznó és nem jár neki a insta modell. Mindjárt megsajnaljuk.

2023. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Izmos vagyok,nem dagadt


Állandoan azt éreztem ,hogy az olyan dolgok miatt ítélkeznek rólam amire nincs befolyásom


Pl egesz eletben szivtam a pattanasos bõrrel ami mara mar hegeket hagyott amire kolthetek milliokat mire olyan lesz hogy elviselheto


De alapvetoen amikor nem is volt ez a gondom akkor sem fogadott el senki minding kilogtam mert nem vettem fel a maszkot amit a legtobb ember felvesz,hogy elfogadjak oket

2023. szept. 17. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A maszk nalad azt jelenti, hogy nem tudsz, vagy akarsz annyira sem disztingvalni egy tarsasagban, hogy meg tudjanak turni? Ennek a kepessegnek a hianyat ugy hivjak, hogy nevelesi hianyossag. A taho, bunko emberek ismertetojele. A pattanasos bornek mi koze ehhez?
2023. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Érezze csak ezt nyugodtan, csak azt fogja fel, hogy ez egyedül az ő problémája és senki másé, szóval nem tolhatja rá másra a nyomorát. Ennyi.
2023. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!