Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erősen túlsúlyos hölgyek,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen túlsúlyos hölgyek,ti tényleg nehezebben ismerkedtek,mint a normál súlyúak?

Figyelt kérdés

Mi ennek az oka,ha így van? A sok cikizés is közrejátszhat benne?

Egy ilyen testalkatú nő el tudja hinni,hogy egy sportos férfi vonzónak,szépnek tartja?



2023. szept. 21. 09:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mások véleményére,tapasztalatára is kíváncsi vagyok.
2023. szept. 21. 09:40
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy nekem szól a kérdés, mert nem erősen, de túlsúlyos vagyok, viszont sosem ment az ismerkedés. :)

Sosem mertem minimálisan sem közeledni senki felé, nehogy kinevessen, megalázzon a testem miatt.

Régebben nem nagyon hittem el, ha valaki érdeklődött sem, hogy akkor én most vonzó lehetek, és ez elég kiábrándító lehetett.

Most már boldogan és gond nélkül hiszek annak, aki bókol. Kezdeményezni most sem mernék, de ha már kimutatta az érdeklődését, akkor egy percig sem kételkedem és nincsenek gátlásaim, hanem boldogan és felszabadultan állok az ismerkedéshez.


N34

2023. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Ja és igen, abszolút a cikizés áll a háttérben.

Tizenévesen nagyon elvették az önbizalmamat középiskolában, pedig eleinte én nem gondoltam, hogy gáz a testem. Aztán Bp-re kerültem egyetemre, na itt teljesen lerombolták az önbizalmamat.

Azt gondoltam, itt sokkal több, sokféle férfi van, biztos könnyebb lesz az ismerkedés.

De rájöttem, hogy itt sokkal felszínesebbek a férfiak és jóval magasabb elvárásaik vannak a semmire ráadásul.

2023. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ.Én is azt tapasztalom,hogy a túlsúlyos nők nehezebben ismerkednek.Gondoltam arra,hogy sokan bántják,gúnyolják őket,s nem hiszik el,ha valaki szépnek tartja őket.Biztos sokan közülük nincsenek kibékülve a testükkel,s úgy vélik,hogy mások is csúnyának tartják őket.

Pedig szerintem sok férfi vonzódik a hatalmas idomokhoz.

2023. szept. 21. 11:55
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg tényleg így van, kérdező, de itt vagyok én ellenpéldának.

Fiatalabb koromban (húszas éveim, harmincas legeleje) túlsúlyos voltam, de az a vagányabb, pörgősebb, csinosabb fajta :)

Férjhez mentem, családot alapítottam stb.

Abban van igazság, hogy hiába volt szép arcom, voltam nagyon ápolt stb- azért nem volt végtelen számú jelentkező, de mindig volt… talán humorral, kedvességgel is igyekeztem (túl)kompenzálni a hiányosságaim.


…elváltam, de ekkor már majdnem 40 voltam (nyilván nem a testalkatom miatt és azt még megjegyezném, hogy versenysportoló, sportmodell férfi volt a társam, pedig én aztán tényleg fényévekre voltam ettől, na :)

A szülés után valamennyivel összekaptam magam, a súlyom is normalizálódott, volt pár plasztikai műtétem, szerintem a koromhoz képest normálisan nézek ki nagyon is, főleg, ha a kortársaim nézem…

…érdekes módon, most nincs senkim, de nem élem meg azért akkora tragédiának, 46 vagyok. A korral nyilván változott valamennyit a személyiségem, de azért én ugyanaz az ember vagyok legbelül…szóval itt talán már a kor az, ami inkább a hátrányom és ezt csak részben tudná kompenzálni, hogy nem lóg semmim :D

2023. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Erősen túlsúlyos embereknek mindenképpen nehéz az ismerkedés.

Nőnek is, férfinek is.

A férfiakra van is egy jó mondás:

"A féfi akkor jó pasas, ha nem hasas."

2023. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
hogy nehezebb-e, nem tudom, de azt tudom, hogy a legtobb kover no ismerosom amikor lefogyott brutal jo csaj lett belole es latszott rajtuk, hogy megnott az onbizalmuk, pikk pakk fogtak pasit is maguknak.
2023. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalatból mondom, hogy igen, kevesebb férfinak tetszenek a súlyfelesleggel rendelkező nők. Mondom ezt úgy, hogy voltam átlagos súlyú, volt, amikor heti 5x sportoltam, kellemesen vékony és izmos voltam, majd most + 15 kg-val... Érezhető a különbség. Oké, tegyük hozzá, azokról a férfiakról beszélhetek nyilván akikkel én beszélgettem, ismerkedtem. Én elhiszem, hogy vannak férfiak akiknek ez tetszik, de arányaiban több férfi szeretne karcsú párt.
2023. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az egyik legszebb nő akit ismerek,az bizony túlsúlyos,és nem is kicsit,

de gyönyörű az arca, melle,és nem úgy lóg rajta a háj,hanem jó

kemény mindenhol,de nagy darab.

E mellé még van egy olyan belső kisugárzása,hogy szerintem minden

pasit le tud venni a lábáról ha akar.

Eszébe sem jut szerintem hogy ő nem kellene valamelyik fickónak,

van épp elég körülötte..

2023. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

El voltam hizva. Kb 3 honap alatt volt 2 db matchem osszesen. Ebbol 1 randi.


Leadtam 25 kilot.


Kb havi 25-35 matchem van. Kb heti 1 randi.

2023. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!