Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LESZBIKUSOK, a ti szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LESZBIKUSOK, a ti szemetekben ki/mi a "jó nő"?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt ide írtam, és nem a szexrovatba.


Nem csak a szexuális része érdekel, hanem az érzelmi is annak, hogy ti kit és miért találtok vonzónak. Milyen az a nő, akivel kapcsolatot is el tudnál képzelni, akár komolyat is.


Leírást, és fotólinket kérek!


Köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 23. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:
1. Tehát te leszbikusként vagy leszbi-gyűlölő?
2023. szept. 23. 12:22
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A nővérem a leszbi csajoknak be szokott jönni valamiért. Pedig ő hetero, de már többször előfordult hogy ki akartak kezdeni vele. Amúgy átlagos csajnak mondanám, nőies idomokkal (elég popsis) és homokóra alkatta.
2023. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért törölték, mert egy gyűlölködő sz.arházi.

Éppen te se hisztizz miatta, hogy törölték, ugyanis férfi volt, semmiképpen sem egy leszbikus nő. Eddig egyetlen olyan választ sem kaptál, amit kértél, egyetlen leszbikus nő sem tévedt még ide.

2023. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vagyok leszbikus nő de azt látom hogy a leszbikus pároknál nagyon gyakran min az egyik úgy néz ki mint egy közel sem helyes hapsi... szóval mi így értelme most komolyan 🤷‍♂️
2023. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A kérdéskiíró is pasi valószínűleg, a nők nem szokták szeretni a MILF szót.
2023. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

azert nez ki ugy az egyik fel, mert a valosagban a leszbi párokat nem két Victoria's secret modell alkotja, hanem ahogy leirtad egy noies no es egy pasinak is ronda másik csaj.

az csak a filmekben van, hogy ket topmodell nyalja egymast

2023. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Leszbik kozott sok a mentalis beteg agressziv nő.. azt hinned a ferfiak eroszakosabbak akkor leszbit nem ismersz meg.. a feltekenysegukrol ne is beszeljunk.
2023. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

na szerintem itt fejeztem be a GYk-r valo irkalast

ezek az ideggyenge kerdeskiirok nem birjak, amikor szembejon a realitas es mar kuldik is a lepontozast.

sok sikert az alomvilagban!

2023. szept. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!