Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hetero nők, ti is éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, ti is éreztétek már úgy, hogy szívesebben lennétek leszbikusok?

Figyelt kérdés
Én ezt érzem jelenleg. A férfiak többségének a személyiségét egyszerűen nem tudom elviselni, egyszerűen nem tudom vonzónak találni azokat a személyiségjegyeket, viselkedésformákat stb., amik a társadalmi megegyezés szerint férfiasak. És az a baj, hogy a eddig még nem találkoztam olyan férfival, aki ezeket a társadalmi elvárásokat ne akarná valamilyen szinten teljesíteni. Viszont szexuálisan a férfiak indítanak be, mármint külsőre, de már azon a szinten vagyok, hogy azt kívánom, ez bárcsak ne így lenne.

2022. ápr. 14. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert az, hogy valamit szarnak tartok, nem vonja maga után azt szükségszerűen, hogy valamit jobban szeretek.


Én pl nőként a nők többségét rühellem, mint a szart. Gusztustalan, kényes, rosszindulatú kis férgek, akik imádnak játszmázni más nőkkel, főleg a munkahelyen. Ettől függetlenül van 2 értékes barátnőm a 10 fiú barátom mellé és nekem ez bőven elég.


Párkapcsolatban meg aztán végképp igaz, hogy egy seggel egy lovat ülünk meg. Egyetlen normális férfit elég neked találnod, akit tudsz szeretni, a többi úgysem fog számítani, ha te azzal összejössz, mert ideális esetben hűséges vagy. Ahhoz nem kell leszbinek lenned, hogy találj egy normális embert.



Akkor legyél leszbikus, ha beindítanak a nők, ne akkor, ha utálod a hapsik többségét. Ez olyan nyomorult dolog mint mikor van egy étteremben palacsinta meg fagylalt, te meg már jól laktál. Nem fogsz fagylaltot zabálni csak azért, mert utálod a palacsintát. Fagylaltot azért eszel, mert nem azt kívánod.

2022. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Engem is taszít a férfiasnak mondott tulajdonságoknak egy jó része - hát olyan férfiakat kerestem, akik másmilyenek. És sosem volt gondom vele, hogy találjak ilyet.
2022. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem, soha.
2022. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A női tulajdonságokat, és személyiségjegyeket én is sokkal vonzóbbnak találom mint a férfiakét.

Sokkal gyengédebbek, érzelmesebbek, toleránsabbak.

Megfordult már a fejemben, hogy leszbikusnak kellett volna lennem, mert milliószor többet kapnék érzelmileg és lelkileg egy nőtől, de szexuálisan nem tudna kielégíteni.

2022. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuális vagyok, de eszembe jut párszor. xd
2022. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem éreztem
2022. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen, évek óta érzem.
2022. ápr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Eszembe jutott többször is, hogy de jó lenne - viszont undorodom a nőktől. Sosem tudnék rájuk úgy nézni, hiába erőszakolnám magamat. 😂 Ha csak egy minimális "olyan" kontaktust képzelek el egy nővel, a hányinger kerülget, de szó szerint.
2022. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!