Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg túl nagy elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagy elvárásai lehetnek ennek a csinosabb nőnek?

Figyelt kérdés

Tegnap testvérem barátnőjével beszélgetett, aki 24 éves és egy csinos lány és szerintem nem találja a társát régóta és kérdeztem hogy mi a probléma, miért nem találja a társát azt mondja hogy mert szerinte túl nagy igényei vannak, megkérdeztem hogy mik azok az igények, azt mondja hohy ami fontos neki azzal kevés férfi rendelkezik, tehát intelligens legyen jó lehessen vele beszélgetni, kedves legyen, figyelmes legyen. Szerinte csak

gondolják a férfiak többsége azt hogy ők ilyenek, közben meg csak gondolják ezt, valójában nem kedvesek nem igazán intelligensel. Pl egy dologról tudnak csak beszélni, önzők, sokszor csak magukról beszélnek, arra korlátozzák az energiájukat hogy az egzisztenciájukat, külsejüket építsék de neki pont nem az a fontos, például eléggé el volt hízva az exe és úgy ismerte meg, úgy szerette meg, tehát a külső neki abszolút másodlagos. Egzisztencia nyilván fontos, hogy legyen munkája de nem kell hogy saját lakása legyen, saját autója és elég ha a 300.000 nettó jövedelme....


2023. szept. 23. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezek alap dolgok.
2023. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"Csak gondolják a férfiak többsége azt hogy ők ilyenek"

Maximálisan egyet értek a lánnyal, ebben az elkorcsosult világban nagyon kevés normális értékrendű, intelligens ember van, legyen az nő vagy férfi.

A legtöbbekkel egy értelmes fél órás beszélgetést is kihívás összehozni

2023. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egzisztencia nyilván fontos, hogy legyen munkája de nem kell hogy saját lakása legyen, saját autója és elég ha a 300.000 nettó jövedelme....


Azért ez nem egy nagy dolog...ful alap.

2023. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Kameramann.


Szimplàn hazudik, vagy nincsen tisztàban az igényeivel.

2023. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van. Sajnos nagyon sok az olyan férfi, aki magasztalása vár azért, mert nem ver nőket vagy nem csalja meg a párját, mert ez olyan nagy jófejség, mert mások bezzeg ezt teszik. Azt hiszik, ez valami extra rendes dolog részükről, pedig ez csak a minimum. Nagyon szomorú.
2023. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a lehessen vele mindenről beszélni dolog addig érvényes, míg komfortzónán belül marad a téma, tehát nem negatívabb vagy elrugaszkodottabb a saját kis világától. A legtöbb csinos nőt nem érdekli más, csak önnön kicsi buborékja és élményei. De ez persze a férfi oldalon is igaz, borzasztó sekélyesnek látszanak mind. Engem persze unalmasnak tartanak az ilyenek, de aztán végül rájöttem, hogy nem feltétlenül van ez így.
2023. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!