Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreális elvárásaim lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális elvárásaim lennének a nők terén, tényleg olyan kevés nő tudja ezeket teljesíteni? (én tudom)

Figyelt kérdés

Ezekből az elvárásokból nem engedek inkább halok meg egyedül, de amit én nyújtok azt el is várom

- Intelligens legyen, fontos hogy diplomája legyen

- Fontos hogy egyedül éljen, ne testvérrel, barátnővel, főleg ne szüleivel éljen

- Saját egzisztenciája legyen

- Fontos hogy vezessen és legyen autója nem akarok taxis lenni

- Fontos hogy sportos legyen adjon az egészségére...


2023. szept. 16. 14:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%
Vannak ilyen nők, csak náluk általában az az elvárás, hogy te ő színvonalát 3-4-szer múld felül. Azt is tudod teljesíteni?
2023. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1. Nyilván nem, de miért is kéne felülmúlni az nem egy egyenrangú kapcsolat hogy valaki többet beletesz én egy egyenrangú kapcsolatot keresek ahol én is azt teszem bele amit ő
2023. szept. 16. 14:51
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Ja mert a pasik nem anyagiasak. Most röhögöm körbe aki ezentúl ezzel kamuzik.
2023. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem irreálisak, a környezetemben lévő nők kb mind hozzák ezt a szintet és egyáltalán nem várják el, hogy ennek a tripláját hozza a férfi, mint ahogyan egyiknek sem hozza a férje/párja.

Ilyet max az mond, akinek életében nem volt még normális nővel dolga vagy egy rossz tapasztalat alapján egyből kiterjeszti azt mind a négy milliárd, Földön jelenleg élő nőre....

2023. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
3. Ki mondta hogy nem anyagiasak... mindenkinek fontos az egzisztencia, aki azt mondja hogy nem az hazudik
2023. szept. 16. 14:53
 6/42 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm szépen négyes
2023. szept. 16. 14:54
 7/42 anonim ***** válasza:
24%

2!


Egyenrangúak vagytok a kapcsolatban, igen, ez természetes.


De én másra gondoltam itt. Azért, kell hogy te 3-4szeresét tudd biztosítani, hogy fel tudjon rád nézni a nő. Ha csak ugyanazt hozod, akkor állandóan más után fog sóvárogni a nő. Hiszen egy férfi csak legyen igazi férfi és teljesítse túl a nőt.


A nők anyagiasak igen! Én már párszor leirtam itt. Nem is értem, h honnan veszitek, h nem.

2023. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
25%
Normális nő = van kocsija. Ti meg tuskó parasztok vagytok, nem emberek.
2023. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjuk már ezt a szánalmas általánosító dumát, hogy a nő csak akkor tudd rád felnézni, ha a 3-4x annyit keresel, mint ő, máskülönben állandóan más után fog sóvárogni! A nagy francokat, soha egyetlen párom sem kereste az én fizum többszörösét, sőt jelenleg én keresek többet és egy pillanatig nem tartom a férjemet emiatt férfiatlannak, se kevesebbnek. Baráti körben sem az a jellemző, hogy akár 3-4x is annyit keresne a pár férfi tagja, mint a nő, aztán mégis mindegyikül évek óta él boldog kapcsolatban/házasságban.

Esküszöm nem értem honnan veszik ezeket az ordas baromságokat és főleg miért állítják be úgy, mintha ez lenne az alap, az általános és kivétel nélkül minden nő ilyen lenne.🤦🏻‍♀️

2023. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg ilyen nő létezik - ha te egyet sem tudsz kifogni, akkor vagy valami kistelepülésen laksz, ahol kevesebb a merítés, és nem találkozol annyi nővel, vagy máshol van nálad a difi (viselkedésben, kisugárzásban, ismerkedés stílusában-helyszínében vagy hogy kiknél, külsőben).


Amúgy én ezek közül 3 és felet teljesítek nőként - vezetni nem vezetek, mert Budapesten tök feleslegesnek tartom, viszont senkivel nem fuvaroztatom magam, nem vagyok ennyire életképtelen. Sportosság - vmiért gyanítom, hogy a kérdező nem effektíve azt érti ez alatt csak, hogy az illető sportoljon, hanem hogy feszes, fitneszes teste legyen. Na, azt nem tudom kivitelezni, mert még van rajtam túlsúly, de hosszú évek óta kihagyás nélkül, rendszeresen edzem, és van jó pár "jó alakú" ismerősöm, akinél jobb ezek miatt az állóképességem.

2023. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!