Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban férfiatlan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan vagyok hogy nem bírtam el a lányt(45 kg) ?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, úgy tünt minden rendben, összeillünk, viszont a harmadik talin a nyakamba ugrott, és nem birtam tartani. Mondta ha arra nem vagyok képes hogy felemeljem és tartsam akkor nem engem keress, nem vagyok igazi férfi.

Ezen elgondolkoztam sajnáltam mert szép lány volt és azt sem mondhatom hogy kövér (sőt picit sovány inkább), valóban gáz hogy max 20 kgt bírok kiemelni férfiként?


Ez tényleg annyira taszító?

Szavazásban nemekre bontottam.

Nő 24+ év

Lány 24 év alatt



2023. szept. 24. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez nem férfias (férfi vagyok)
Nem ettől függ (férfi vagyok)
Igen, ez nem férfias (lány)
Nem ettől függ (lány)
Igen, ez nem férfias (nő)
Nem ettől függ (nő)
72 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Unalom van a koleszban vagy mi van?
2023. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%

Amatőr vagy????


"Bocs, de sportsérülés, meséltem már, hogy... ÉS ITT BEKAMUZOL VALAMIT."

2023. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Öszinte voltam, és amúgy is kiderült volna mert mondta hogy nála kizáró ha nem erős a férfi mert szexben is olyan dolgokat szeret amihez kell erős férfi


Én nagyot néztem gondoltam érdemes kérdezni itt is.


Tényleg ennyire gáz férfiként az erőm

2023. szept. 24. 23:50
 4/38 anonim ***** válasza:
18%

Ez gáz. Egy férfinek 100+ kilót kéne felemelnie nyafogás nélkül.

A legtöbb nő az erős férfiakat szereti.

2023. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%

Lol, a fiam 45 kiló és nőként simán megtartom. :D

A jóhír, hogy most az van, ami van, de elmehetsz edzeni és akkor máris nem leszel ilyen kis gyikesz.

2023. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%

Még én is elbirnám 65 kilós nőként 😁...jó dolog ha a pasi bír tartani.

De azért ettől nem mondanám h ferfiatlan vagy.

Esetleg edz kicsit.

2023. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan arra szavaztam, hogy férfiatlan, de valójában a férfiatlan nem jó szó rá.

Egy férfival szemben reális elvárás, hogy a saját testsúlyát képes legyen kitartani 20-30 másodpercig.

igazából ha már tudsz nyomni 50 fekvőt egyben, akkor a fizikumod teljesen okés.


Szóval nem kell a fejed felé emelned meg ilyenek, de tényleg nem árt, ha a saját testúlyodat kb fel tudod emelni rövid időre. Nyilván tnauld meg a megfelelő technikát, ne kapj sérvet:D


és nyilván egy 60 kg-os férfitól nem lehet elvárás, hogy elbírjon 100 kilót, ahogy azt egy korábbi válaszoló írta. Valójában egy 70 kilóstól sem. Lehet mázáskat emelgetni, de ha valaki nem gyakorolja, ez leginkább csak a fizikoterápiára beutaló, nem a csajokhoz.

2023. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, én emeltem már 40 kg-os építőanyag zsákot, és utána sérvem lett.

Ne hallgass az itteni okoskodókra, sem erre a nőre. Verje mindenki a sajátjával a csalánt, ne a tiedével akarja. Ha ennek a nőnek ez szempont egy párkeresésnél, akkor keressen mást, ne foglalkozz vele.

2023. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Eskü erre sosem figyeltem..

Egy pasim volt nagyon cingár, amikor még szakadt a Spar szatyrok alatt akkor kicsit6kinevettem, mert nem volt autónk, én magam cipeltem dombon fel, de nem ettől szerettem ki belőle 😂

2023. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Most igazából mindegy mennyi a csaj, hidd el, nagyon sokan nem tudják felemelni a barátnőjüket… pl engem sem tud barátom felemelni :D
2023. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!