Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleményére lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék kíváncsi, hogy milyen esetben tartanak egy harmincas évei elején járó férfit vesztesnek, életképtelennek, férfiatlannak?

Figyelt kérdés
Ez érinthet anyagiakat, karriert, jellemet, gondolkodásmódot. Magyarán bármit. Szeretném, ha példákkal is megindokolnátok a véleményetek. Életkort is írjatok. Magam ebbe a korcsoportba tartozó férfi vagyok és érdekelne, hogy a válaszaitok alapján nagyjából hol is tarthatok.

2022. okt. 4. 20:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha incel. Én a chadekre bukom.
2022. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Életképtelennek akkor, ha tényleg nem képes egyedül megoldani a problémáit. Ha nem tudja ellátni magát, az anyjához viszi a mosnivalót, ha nemhogy főzni nem tud, de még a kajarendelés is megterhelő számára, szóval érted. Ilyen alap dolgokban képtelen önálló, felnőtt életet vezetni. A mamahotel úgy általában együtt jár ezzel a képtelenséggel, és itt most tényleg a mamahotelt értsd, ne azt, amikor egy alapvetően önálló férfi együtt él ilyen-olyan okokból a szüleivel.


Férfiatlannak szintén viselkedés, belső tulajdonságok alapján gondolok valakit. Pl a lányommal egy bölcsis csoportba jár egy kislány, akit folyton az apukája hoz-visz, hát ha nem a bölcsiben látnám a gyerekével, a pasiról simán azt gondolnám, hogy meleg. Iszonyú feminin, a hangja, a gesztusai, a viselkedése. Pedig amúgy tényleg helyes, jóképű pasiról beszélünk így ránézésre, de nagyon férfiatlannak érzem így az interakciókban, és nem, nem azért, mert ő foglalkozik a gyerekével (az amúgy pont, hogy egy férfias vonás, de még ez sem ellensúlyozza a hangját, a non-verbális kommunikációját). Szóval ilyesmikből gondolok valakit férfiatlannak, teljesen szubjektív megítélés alapján.


Vesztesnek még sosem gondoltam senkit. Gondolom vesztes az az lehet, akinek tényleg soha nem jön össze semmi, akármibe kezd, minden csak kudarcélmény számára, de ugye ezt kívülállóként nem tudom megmondani. Szóval vesztes max az lehet a szememben, aki saját magát annak tartja, és ez valahogy így kiütközik rajta.


29/N

2022. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Ha anyucival él, nincs pénze, kocsija, lakása. Egy harmincas férfi azért nem árt, ha mindennel rendelkezik, elvégre túl van a harmincon, mit akar már? Lefőtt a kávé, innentől család van meg feleség meg gyerekek. A húszas évek elmúltak, kibulizta magát, közben össze kellett szedni egy diplomát, karriert, egzisztenciát, kocsit, lakást, most ideje megállapodni, családot alapítani és gyereket nevelni. Ez az élet rendje.


19/L

2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
#3as te mit tudsz ezekből felmutatni 19 évesen hogy ekkora igényeid vannak?
2022. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Az 1. tuti férfi!
2022. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

5-ös: az vagyom igen!


30/chincel (azaz jól nézek ki, de mégsincs nőm)

2022. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A 19 éves csaj témát se kell bekajálni!

Persze nem mondom hogy nincs esély rá, de hiszékenynek se kell lenni!

2022. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#5 Inkább a 3-as a férfi :D
2022. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást!
2022. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#8 Szerintem mindketten férfiak vagyunk :D


1es voltam

2022. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!