Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bejönnek egyes nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejönnek egyes nőknek az ilyen vicces nagyon intelligens, ügyetlen, kétbalkezes igazi szórakozott professzor férfiak?

Figyelt kérdés

Van ilyen barátom, mindent elejt, iszik üvegből leönti teljesen magát, neki megy véletlenül egy tárgynak és önkénytelenül bocsánatot kér tőle.. és csomó ilyen vicces dolgai vannak..

Van egy tök csinos közös ismerősünk akiről tudom hogy bejön neki ez a barátom állandóan nevet rajta meg mondta is nekem hogy bejön neki csak valamiért ez a haverom nem akar ismerkedni.. lehet meleg aszex nem tudom..


2023. szept. 25. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezer jobban bejön, mint egy incel agressziv fasz
2023. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be de sokaknak igen.
2023. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

En egyenesen rühellem.

Meg amikor saját magukon nevetnek azt még jobban.

De eddig csak nyomi incel papucsokat láttam ilyennek. Igazi férfiakat valahogy még nem, pedig biztos ők is leejtettek már vmit.


De pl exem egyszer megkérte vmi csaj hogy nem indul be a kocsija tudna e vmit tenni. Exem nem is ert a kocsikhoz, annak a motorjához meg végképp nem. De felnyitozta a haztetőt es vmit csinált erre beindult a kocsi!:D


Vele pl mindig ilyenek történnek és nem forditva, hogy tönkretesz vmit. Meg a legtobb pasival is hogy véletlen pont jól alakul nekik minden, es nem rosszul.

2023. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek irányítsd hozzám a barátodat
2023. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
egyes nőknek igen
2023. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És milyen nőknek, talán az értelmesebb nőknek?
2023. szept. 25. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy képzelem, hogy vagy a nagyon butácskáknak jön be, akik szerint "jaj de aranyos, hogy itt ügyetlenkedik"..

Vagy az intelligenseknek, akiket lenyűgöz emberünk intellektusa és szemet húny az ilyen bénázások fölött.


Amúgy ez az önkéntelen bocsánatkérést én is adom. Időnként előfordul velem is, hog ypl kinyitom a mikrót és valaki bennahgyott egy poharat vagy tányért és így annyira meglepődök, hogy "öhm, elnézést" és goyrsan visszacuskom:D

2023. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7. Nem az egyénisége miatt jön be mert az ilyen emberek valóban egy egyéniségek, ez a barátom is hihetetlen forma..


Vagy az hogy megnevetteti és a nevetés sokszor endorfint szabadít fel, amely esetleg amiatt vonzódás lesz..

2023. szept. 25. 17:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibázik nem? Vagy van aki itt egy robot? Egyébként meg nem kell megfelelni senkinek, magaddal rendezd le hogy neked jó-e így aztán maximum a munkahelyet fog megítélni ha emiatt rosszul végzed a munkád. Nekem speciál egyáltalán nem hiányzik hogy még a magánéletemben is azt hallgassam otthon hogy mit kellne jobban és máshogy csinálnom stb... erre szoktam azt mondani, hogy rendben, ha nem tetszik, akkor lehet helyettem csinálni ;)
2023. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy az hogy megnevetteti és a nevetés sokszor endorfint szabadít fel, amely esetleg amiatt vonzódás lesz.."



Bejott neki a jestermaxxing......



39F incel

2023. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!