Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bejönnek egyes nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejönnek egyes nőknek az ilyen vicces nagyon intelligens, ügyetlen, kétbalkezes igazi szórakozott professzor férfiak?

Figyelt kérdés

Van ilyen barátom, mindent elejt, iszik üvegből leönti teljesen magát, neki megy véletlenül egy tárgynak és önkénytelenül bocsánatot kér tőle.. és csomó ilyen vicces dolgai vannak..

Van egy tök csinos közös ismerősünk akiről tudom hogy bejön neki ez a barátom állandóan nevet rajta meg mondta is nekem hogy bejön neki csak valamiért ez a haverom nem akar ismerkedni.. lehet meleg aszex nem tudom..


2023. szept. 25. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam hogy bocsánatot kértem tárgytól ha nekimentem. Ez ilyen automatizmus, mert az ember legtöbbször embernek ütközik pl tömegben.

A leönti magát az kellemetlen, főleg ha engem önt le valamivel ami nem is jön ki a ruhából.

2023. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

gátlásos férfi aki igy probálja leplezni a gátlásosságát humorral fedi el


minden az ellenkezője annak aminek látszik és semmi sem az ellenkezője annak minek látszik


valaki a felszint látja, és valaki pedig a felszin alá is lát, hogy kit mi mozgat miért tesz dolgokat

2023. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha egy világi balfsz valaki, az nem jön be, de az igen, ha az ilyen helyzetekben tud inkább nevetni, és nem idegbe jön rögtön.
2023. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12, ez mondjuk elég gyors pszichológiai diagnózis volt:D
2023. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 köszi 12 :-) befogadom
2023. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, sokkal vonzóbbak számomra a vagányabb,életrevaló pasik...de kinek mi!
2023. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!