Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek párt találni nem esztétikus fogsorral? Mondta már az ellenkező nemű a szemedbe, hogy a csálé fogsor kizáró ok?

Figyelt kérdés
A nem esztétikus fogsor alatt a csálé, hátradőlő fogsort értem. Gyakrabban kell tisztítani, mert könnyen lepedékes lesz. Folyamat szorongok ez miatt, nem csak ismerkedéskor, hanem munkahelyen, közösségben, mindenütt. Csomó buliból, kocsmázásból, stb. kimaradtam ez miatt. Mindegy, hogy nő vagy férfi vagyok, konkrét tapasztalatokat várok, hogy kinek, hogy sikerült az ismerkedés az évek alatt. Lassan 30 éves leszek, éy nem sikerült párt találni.

2023. szept. 25. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Tevedsz, akkor hivunk szorongasnak valamit, amikor nincs indoka. Ezaltal nincs is ellenszere, csak oldani lehet. Neked felelmed van, aminek van jogos magyarazata is. Es tenni is tudsz ellene, ugy hivjak fogszabalyzo. 30 evesen mar kell lennie olyan egzisztenciadnak, hogy beleferjen az egeszsegedre kolteni egy nagyobb osszeget, amivel tobb legyet is uthetsz egy csapasra. En mar csak tudom mivel jar ez, most fizetem a 2 gyermekem fogszabalyozasat. Nem az a gond, hogy szetallnak a fogaid, hanem az, hogy nem is teszel semmit, hogy ez valtozzon. Ha rajtad lenne egu fogszabalyozo, mar akkor is elorebb lennel, mert elmondhatnal egy pozitiv dolgot magadrol, hogy van egy problemad, tettel erte, es penzt, idot, energiat nem sporolva, epp megvalositod az egyik celod.
2023. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs fogszabqlyzod?
2023. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Igen, az utóbbi 10 évben volt 4 hosszabb kapcsolatom.

Az egyik fogorvos volt, csak ő mondta hogy nem túl esztétikus, helyrehozza. Nekem így jó, akinek tetszik az tipli.

2023. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
1-es, ez nagyon jó és tényleg így van amit a szorongásról mondasz.
2023. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felső fogsorom jóval előrébb van, mint az alsó. Sosem hordtam fogszabályzót, pedig kellett volna. Eddig 5 kapcsolatom volt. Sosem foglalkoztam ezzel.
2023. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
1. 2 millio forint felnottkrnt te gyoker !!
2023. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondani nem mondta senki, bár nem hátradőlő fogsorom van. Hanem csak szimplán nagyon könnyen tönkremennek, és kisebb koromban a szüleim csesztek foglalkozni velem, így fogorvoshoz se vittek el soha.

Azóta mikor elkezdtem dolgozni, onnantól arra gyűjtöttem.

Csak akkor már nem voltam annyira fiatal, egyetemen voltam, és gyűjtöttem hogy normálisan meg tudjam csináltatni.

Aztán mikor odakerültem egy szakértőhöz, és mondta hogy ja most már nem sok minden visszafordítható a gondokból, meg van egy nagyon durva rendellenesség is, amit életébe kb. egyszer látott összesen a pályafutása során. Így amit lehetett megmentett, de így is alul is 4 felül is 4 fogpótlást ültetett be, 2-szer voltam több órás műtéten nála.

2,5 millió volt akkor az ára, mindennel együtt.

Kérdeztem tőle, lehet-e fogszabályzót rá kérni, mert az első 2 fogam közti távolság nagy. Azt mondta: Nem lehet, túl nagy terhet nyomna rá a fogakra, még így is, ő nem kockáztatná meg.


Soha nem mondta ki senki anno, de láttam a nők arcán, mikor látták beszéd közben, hogy vannak vele bajok, még a megcsináltatás előtt persze, és simán le is koptattak emiatt sokan.

Az első pár ilyen után már mosolyogni se mertem nagyon, szóval jah voltak bajok vele bőven.

Ilyen az élet, kinek mit adott a genetika...

2023. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
7. Jo draga volt meg fajdalmas is gondolom..
2023. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 2 db fogam hiányzik (1 db hátul 1db az egyik oldalt) mosolynál nem látszik csak ha szó szerint belebámulnak a nyitott szàmba. Azért hiányoznak mert tömni kellett volna de gyerekként annyira féltem a fog furástól hogy inkább kihúzattam. (Nem gondolva a jövőre )


3 nő is az elutasításkor indoként megemlítette hogy igénytelen fogatlan vagyok! Mondom 2 db hiányzik és 36 éves vagyok! Nem csálé , nem lepedékes és fehérek.

2023. szept. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%
Egyáltalán nem mindegy, hogy nő vagy férfi vagy. A nők a legkisebb testi hibát sem bocsátják meg egy férfinak, így ezt sem. Ha nő vagy, akkor viszont a férfiak ennél komolyabb dolgokat is megbocsátanak.
2023. szept. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!