Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-33 év közötti nők a kusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-33 év közötti nők a kusza de fehér fogak kizáró ok ismerkedésnél vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Sajnos kuszák a fogaim, de legalább fehérek nincs elszíneződés. Nemsokára a harminc éves leszek és ez miatt nem mertem még ismerkedni, és kezdek kifutni az időből.

2023. júl. 1. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Oké, de akkor miért nem csináltatod meg?


Alapból nem feltétlenül kellene, hogy gondot jelentsenek a fogak, de ha te emiatt eddig nem mertél ismerkedni, akkor hatalmas gátjaid lehetnek emiatt, ellenben nem teszel semmit, ez a személyiségvonás ami inkább taszító!

2023. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Mennyire kuszák? Mert van az a fajta, amit alig lehet észrevenni, és van az a fajta, amikor a komplett arcberendezésedet eltorzítja. Az előbbi nyilván nem gond, biztos van, akinek kizáró ok, de nem olyan sokan. Ha az utóbbi, akkor elég nagy gond.


Amúgy tényleg, miért nem csináltatod meg, ha szerinted akkora gond? Sosem késő.

2023. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz az alsó kettő bölcsességfogat is elkellene távolítani, ami már lassan 30 év körül már nem annyira egyszerű.
2023. júl. 1. 23:43
 4/23 A kérdező kommentje:
Jól láthatóan kuszák, főleg alul lévő elülső kettő.
2023. júl. 1. 23:44
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Csináltasd meg ha van rá lehetőség.

1.Jobban fogad magadat tőle érezni.

2.Egyel kevesebb gondod lesz.

3.Nem lesznek többé kuszák a fogad.

4.Végre elkezdhetsz ismerkedni megujjulva.

2023. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire kusza? Googlis képet linkelhetsz.
2023. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem azt látom, hogy igénytelen a tulajdonosa, addig minden oké. 😊 Lehet kusza, lehet sárgás (a fog fogszínű, nem hófehér), lehet rés köztük... Bármi.


De ha azt látom, hogy rohad vagy hiányos (és nem gxűjtesz gőzerővel, hogy pótolva legyen), elszíneződött, fogköves, lepedékes, akkor nekem az kizáró ok.

2023. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. A hiányos, szuvas, lepedékes fog már az. De az nem igaz, hogy 30körül már nem olyan egyszerű, semmivel sem rosszabb a húzás. Kereken 30évesen lett fogszabályzóm, mind a 4 bölcsesség fogamat kikellett húzni, mert ferdén nőttek, egyik húzással sem volt semmi gond. A fogszabályozás már más, felnőtt korban lassabb, mint egy gyereknek. De bármikor lehet.
2023. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, csak kifogás, amit írsz. Nem látom be, mi lenne ennek az alapja, hogy " ami már lassan 30 év körül már nem annyira egyszerű.".

Miért ne lenne egyszerű? Elég fejlett az orvostudomány. Szerintem nem akarod megcsináltatni, csak várod a csodát, hogy így is sikered lesz. De közben baromi sokat problémázol ezen. Az én tapasztalatom az, hogy amikor beleteszem az energiát, pénzt, hogy szebb és egészségesebb legyen a testem, az eredmény utána hatalmas megelégedettséggel tölt el és sokkal magabiztosabb leszek. Mivel te ezen parázol évek óta, talán ideje stratégiát váltani!

2023. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavarna hogy eddig nem ismerkedtél.
2023. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!