Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen oka lehet annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak ha egy incel csinos barátnőre tessz szert, esetleg egy jóval fiatalabbal, ennek csak az lehet az oka hogy meggazdagodott vagy más oka is lehet ennek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9, érdekes, hogy azt a módszert valaki társkeresésnek hívja:D
2023. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akivel csinos labyok beazelgetnek az nem incel.. csak max szereti szidni a noket hobibol..
2023. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Jo valasztas :)"

Persze hogy jó választás

Amíg nekem tetszik és vonzó külsőre és belsőre is, amíg szeretem és ő is engem, amíg nem kell eltartanom és amíg nem korlátoz és támaszt súlyos elvárásokat felém, amíg hűséges odaadó és a szex is vele fantasztikus, rendszeres és kielégítő, addig miért ne volna tökéletes választás?

2023. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem összejött a nagyon csinos és szép barátnő annak ellenére, hogy szinte incel voltam.

Hogyan? Harmadik világbeli országból származik és a nyugati fizetésem (nyugaton élek) elég magas. Emellett önbizalomhiánya van egy kis születési hibája miatt és legbelül egy gyerek.

Tehát igen, az anyagi különbség és önbizalomhiány szerintem az egyetlen lehetőség erre.

Ha a nő tudatában van külsejének akkor a legjobbat akarja magának egy férfiban.

Bár nem vagyok incel de a blackpill igaz szerintem is.

2023. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Tehát igen, az anyagi különbség és önbizalomhiány szerintem az egyetlen lehetőség erre.


Ha a nő tudatában van külsejének akkor a legjobbat akarja magának egy férfiban."


És hogyan kerülöd el, hogy a barátnőd a tudatába kerüljön a külsejének? :)

2023. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!