Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor érek valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor érek valamit, ha volt már párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Most szűz vagyok, 27 éves férfi.

Ha nincs tapasztalatom akkor azért nem vagyok jó. De szerezni meg csak úgy tudok, hogy olyanokat tennék, amiket a nők nagy része lenéz, örömlány, swinger, egyéjszakás olyanokkal akiktől nem akkor semmit stb. De így meg megint ott vagyok, hogy nem vagyok jó mert tapasztalatlan vagyok.

Mi ilyenkor a megoldás?



#szüzesség #Kiélni magad #Sehogy nem jó
2023. szept. 28. 07:16
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
75%

Meg, ha màr kinyomtàl 3-5kis magyart.


Az adja meg az nber igazi értékét, tudod.

2023. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az egyéjszakás vagy a hasonlóan tapasztalatlan.
2023. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Aki abban méri az ember értéket hogy hány kapcsolata volt, vagy szexben része az eléggé buta.
2023. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba volt ha ronnda vagy.. a noket nem erdekli kid volt cagy sem, ha nem tetszel nekik ..
2023. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Amelyik férfi nem szexel 13-18 éves kora között (nem fizetős lehetőséggel ) az később olyan lesz mint a kérdező. Nem 1 nem 10 embert ismerek aki így járt.
2023. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Meg van bolondulva a vilàg komolyan.. Ez baromira nem ad vagy vesz el az értékedből hogy hàny emberrel voltàl/mennyi kapcsolatod volt. Tesla szerinted akkor nem volt értékes ember? Soha nem volt nővel. A mai modern vilàg működésének az alapjait fektette le. Az ő koràban is sok puncivadász volt róluk tudsz valamit? Na látod
2023. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Neeeem, első mondja jól! Akkor vagy értékes, ha:


- fizeted az adót

- szülsz 3-5 gyereket

- összekapart pénzedet a Balatonon költöd el, nem Görögbe'

- lelkesen támogató magatartást tanúsítasz a kellő oldalon a kellő időben.

2023. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
19%
Csak akkor érsz valamit, ha VAN jól működő párkapcsolatod. A férfi nő nélkül félkarú óriás. Tetszik, vagy sem, be kell látnunk, hogy minden tettünk, minden világmegváltó tervünk valamely nő tetszése utáni sóvárgás szülötte. Azt szoktam mondani, ha Bill Gates egy fokkal jóképűbb legény lett volna, ha valamivel könnyebben jutott volna nőhöz, a világ ma szegényebb lenne egy Microsofttal.
2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért elég sok talàlmàny nem a punci utàni sòvàrgàs miatt találódott fel,de jót nevettem az ìràsodon 🤣
2023. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

9. Bele lehet magyarázni. Pl. a kerék feltalálására is rá lehet fogni, hogy is biztosan annak érdekében jött létre, hogy a kívánt nőhöz gyorsabban eljussanak a férfiak :D

(amúgy ezen én is nevettem, mekkora fszság)

2023. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!