Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes nőt elüldözték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes nőt elüldözték a férfiak a netes társkeresőkről?

Figyelt kérdés

Még a covid előtt simán tudtam értelmes nőket találni rajta, voltak randijaim is akkor sem volt könnyű de még nem volt egyenlő a lehetetlennel.


A covid óta kezdtek eltűnni az emberek, most pedig teljesen kihalt mindegyik társkereső. Badoo, Tinder, Randivonal stb. Csak az "őstagok" maradtak fent, 600-700 olvasatlan levéllel(a randivonal kiírja) de ennek ellenére minden nap belép. És amikor 5 éve írtam rá már akkor sem válaszolt.


Baranya megyében lakom és a korosztályomban az EGÉSZ megyében van 40 nő. Ez normális??? Ha mondjuk olyat szeretnék aki nem dohányzik akkor marad kb 17.


Most az a kérdésem, hogy hova tűntek a nők a társkeresőről? Tényleg elüldözték őket a férfiak? Van értelme még ezeket használni egyáltalán?


Vissza fog állni valaha a régi állapot?


Vagy ha van társkereső amit ajánlanátok akkor jöhet!



2023. szept. 30. 04:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

el fogytak?

le maradtál engedni kell az igények ből és növelni a saját értékeidet.

2023. szept. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen ezt szerencsére egyre jobban tűnnek el a nők az ilyen oldalakról én is azt mondom hogy élőben kell ismerkedni tényleg sokkal jobb szerintem...
2023. szept. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát én se szerettem a covidos időszakban fent lenni... mert azelőtt olyan férfiakkal beszéltem akikkel lehetett is. Mert rutinosak voltak társkeresésben, tudták hogy mit lehet mit nem. Covid alatt meg felszabadult minden jött ment, akik nem tudnak neten ismerkedni, csak nem volt más választásuk. Nem ismerik ezeket az íratlan szabályokat. Nem lehet egy jót csetelni velük. Kicsit betett ez a covid a társkeresőknek...
2023. szept. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű a vàlasz: covid alatt nem tudtàl hagyomànyosan ismerkedni, ha épp nem is volt bezàràs, akkor is voltak korlàtozàsok meg maszk. Szóval az emberek inkàbb online ismerkedtek (én is az első bezàràskor ismertem meg a férjemet tinderen). És igen, ők most visszamentek az offline térbe.
2023. szept. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem a férfiak üldözték el, hanem egyszerűen amelyik nő egy kicsit is értelmes és normális, azt a való életben folyamatosan ostromolják a férfiak, ezért nem szorul rá a társkeresőzésre.
2023. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is az összeset, de sokat. Tudod hány barátnőm mesélte, hogy annyira rossz élmény volt és olyanokat írtak nekik, hogy inkább ott hagyták az egészet rövid időn belül? Amúgy ismerek párokat, akik társkeresőn ismerték meg egymást, de mindegyik legalább pár éve történt, szóval lehet igazad van és covid óta erősen romlott az ilyen oldalak minősége. Szerencsével azért összejöhet, de érdemesebb inkább élőben ismerkedni.
2023. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!