Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy introvertált sráccal ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Van egy introvertált srác akivel próbálunk ismerkedni, de csak néha-néha keres.


Igazából nem tudom mit akar, mert ilyen típusú emberrel még kevésbé találkoztam.


Kb.5 napja nem ír és nem is keres. Utoljára akkor írt amikor azt kérdezte mikor találkozunk legközelebb.


De majd csak jövőhéten. Ami azt jelenti, hogy már vagy 3 hete semmi.


Nekem ez rendkívül furcsa.



2023. okt. 1. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem ír, akkor nem érdekled. Én is introvertált vagyok, igaz, velem senki nem akar ismerkedni. Annak örülnék a legjobban, ha az adott lány "rámhajtana", ő lenne a rámenősebb, a dominánsabb.
2023. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hete semmi szerintem azt jelenti hogy nem kíváncsi rád.
2023. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy gondolja jobb a békesség.
2023. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az introvertáltsághoz semmi köze. Én introvertált vagyok, nem félénk, nem csendes, nem beszari.
2023. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy vele domináns, kezdeményezz te többször: kérdezz, kezdeményezd, hogy menjetek ide-oda.
2023. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem valaszoltal neki .. akkor mit varsz???
2023. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet el van veszve, le van merülve, bele van mélyedve valamibe. Lehet valahogy ki kéne puhatolóznod nála hogy mi megy ilyenkor, de ügyesen hogy véletlen se számonkérésnek hasson. Az introvertáltságnak pedig vannak fokozatai. Szóval ha egy jó nő érdeklődne felém, én mint szintén introvertált nem hinném hogy napokra teljesen eltünnék. Szóval itt lehet más is a képletben. Más személyek akikkel van ilyenkor (ezesetben hagyd, legyenek boldogok ha már ilyen sunyin leépített és átvert, nem szólva neked), vagy az is lehet hogy tényleg rossz dolgok történtek vele, és töltődnie kell egymagában, átlag intro módjára. De az is lehet behúzta a féket mert még nem áll készen közelebbi kapcsolatra. Az is lehet megijedt, ahogy itt páran mondták. Igazából baromi sok minden lehetne még. A legtisztább az lenne, ha őszintén megpróbálnál elbeszélgetni vele ezekről a dolgokról is. Asszertív kommunikációt előtérbe helyezve.
2023. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A komfortzónát amit eddig felépített, nem szeretné lerombolni.
2023. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!