Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedved ismerkedni egy...

Lenne kedved ismerkedni egy 21 éves, introvertált sráccal? (Vas, Zala, Veszprém megye)

Figyelt kérdés

Szia, kedves idegen! :)


Én egy 21 éves srác volnék a Nyugat-Dunántúlról, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne korban hozzá közel álló lányokkal, lehetőleg a 18-21 éves korosztályból, de ha van egy kis eltérés, az sem feltétlen probléma.


Jelenleg egy vidéki kis campuson vagyok elsőéves egyetemista, nappali tagozaton, ráadásul kollégistaként. :D


Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, barangolni a természetben, kirándulni, túrázni, valamint szeretem űzni a természetfotózást is. :) Ja, a két legfontosabbat majdnem kihagytam, imádok aludni és finomakat enni. :D


Továbbá legfőbb érdeklődési köreim közé tartozik még a labdarúgás és a magyar belpolitika, amik tipikusan a nők kedvenc témái szoktak lenni ugyebár... :D


Van még bőven a tarsolyomban, bemelegítésként úgy gondolom, hogy ennyi is bőven elég.


Csak egy kis figyelmeztetés a végére, finoman szólva sem vagyok kíváncsi sem a biszex, sem a homoszexuális beállítottságú emberekre, szóval ha ehhez hasonló felkérést kapok privát üzenetben, akkor azt automatikusan törölni és tiltani fogom.


Végezetül pedig, köszönöm, ha mindezt elolvastad, ha felkeltettem esetleg az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan privát üzenetet. :) Legyen szép napod! :)



2022. okt. 29. 19:06
 1/5 anonim válasza:

Nagyon szép a bemutatkozásod, lenyűgöző! Csak így tovább!


Nem is értem, hogy miért nem özönlenek hozzád a jelentkezők. Talán privátban.


(Vagy pedig alapvetően rosszat feltételeznek a válaszolni kívánók, mint általában az lenni szokott...)

2022. okt. 29. 19:48
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm szépen! :)

2022. okt. 29. 19:52
 3/5 anonim válasza:
Szimpatikusnak tűnsz kérdező, ha gondolod írj!
2022. okt. 29. 20:09
 4/5 anonim válasza:
Szombathelyről vagyok. írhatsz
2022. okt. 29. 23:30
 5/5 anonim válasza:
igen Vas megye
2023. márc. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!