Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti, lakótelepen élő 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti, lakótelepen élő 37 éves incel pasiként hogy tudnék jómódú intelligens csinos 28-35 éves budai lakással rendelkező nővel megismerkedni? 37F Incel

Figyelt kérdés

#budai #incel #Társkeresős
2023. okt. 2. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Napitroll
2023. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mitől lennék troll? Nekem nem lehetnek terveim vágyaim, céljaim?


37F Incel

2023. okt. 2. 11:08
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Jogos. Az önerőből jómódú, csinos, intelligens nők panelproli lúzerekre vágynak... Viccnek is rossz. Semmit nem tudsz felmutatni de elvárások azok vannak. Mert neked egy albiban élő, csinos nő már meg sem felel... Szánalmas. Persze az őszinte csodálkozás hogy miért vagy egyedül az megy... Pfff
2023. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát javaslom menj arra a környékre ismerkedni.

Bár ez a tulajdoni lappal való ismerkedés szerintem továbbra sem túl működőképes:D

2023. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

2

De. Jó pofára esést!

2023. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Napi 🤡✅
2023. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
A menyorszagban, obiba arulnak kulcsot hozza
2023. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
A szerelem mindent legyőz!!! Ha kinéztél egy ilyen nőt és szerelmes vagy belé, én hiszem, hogy össze fog jönni ez a párkapcsolat. Én nagyon szurkolok neked, a szerelem az egy olyan csodálatos dolog, ami mindig győz!!!!!
2023. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as de hogy szedem fel?


37F incel

2023. okt. 2. 11:39
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem vagy troll (bár elég gyanús):

Röviden-tömören sehol. Te sem gondolhatod komolyan, hogy egy intelligens csinos, pénzes nő pont egy (sokszor külsőre és belsőre is visszataszító) incelre vágyik, mikor bármikor összejöhet egy magához hasonló kaliberű férfivel. Mit tudsz neki te egyáltalán nyújtani..?

De persze mindenki azt vár el, amit akar, csak ne csodálkozz, ha a fent leírt nők messziről elkerülnek.

Remélem ehhez a kérdéshez is idegyűlik az incel horda, hogy jól lehordják a kérdezőt, amiért ilyen végtelenül felszínes, mint ahogyan azt tenni szokták a nőkkel is fordított esetben..

2023. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!