Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti férfiak! Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak! Megismerkednétek olyan többdiplomás, csinos, 32 éves önálló, jó anyagi körülmények közt élő nővel, akinek félvér gyereke van?

Figyelt kérdés
Afroamerikai apától van egy kicsi gyereke, akit az apja nem látogat.

#hátrány a kinézet?
2021. jan. 15. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Képet
2021. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Össze feküdtél egy...?

Biztos van aki nem bánja.

2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem....
2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen mivel sajátot nem akarok, máséval elvagyok. Illetve a legnagyobb részt rajtad mulik, hogy passzolunk-e.
2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha prémium a nő akkor meg!
2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ismerősöm, akit azért akar a családja és a baráti köre az apa mellett tartani(a gyereket évente egyszer látogatja, és a nőt is, akkor is inkább a nővel beszél, a gyerek nem érdekli) és elvetetni magát, mert úgy sem találna mást a gyermeke bőrszíne miatt. Szerintem ez marhaság, nem hiszem, hogy a gyerek bőrszíne bármit is befolyásolna. "Apuka" is többdiplomás, az egyetemen jöttek össze.
2021. jan. 15. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Aki fennakad a gyerek vagy bármilyen ember színén, az nem túl színvonalas gondolkodású, hanem vmi nagyon primitiv véglény.
2021. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írod az apuka több diplomáját mintha azt sugallnad, hogy nem akárkitől van ám az a gyerek hanem egy több diplomás feketétől.. Apuka egy jó nagy gyökér, mivel azt írod nem törődik a gyerekkel végképp.

Ami pedig a kérdést illeti sok embert zavar ha más gyerekét kell nevelnie, és itt mivel első látásra egyértelmű, hogy a gyerek más színű így szerintem még több férfinek lenne ezzel gondja.

2021. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyit mondok, hogy hajrá:)
2021. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel nekem még nincs gyerekem, így a gyerek nekem kizáró dolog a másiknál, függetlenül attól, hogy félvér-e vagy sem.
2021. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!