Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők megérzik, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők megérzik, ha valaki görcsösen ismerkedni akar. Akkor hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Ha csak sodródok az árral, az nagyon illúzió romboló.
2023. okt. 2. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen önmagad kéne adni mindenféle stressz nélkül és gondolatok nélkül, hogy muszáj előadni magam, mert akkor hoppon maradok. Hidd el a nők többsége ha vonzódik a férfihoz olyan kombinálásra képes, hogy a fejedhez kapnál, hogy még te görcsölsz. Akinek az esete vagy az úgyis ad esélyt!
2023. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem azt ismerik fel, hiszen ismerkednek veled. Hanem azt, hogy neked mindegy ki mond igent, azzal lennel. A lyukat szereted nem a szemelyt. Ez a legnagyobb red flag egu no szamara, ami elkepzelheto.
2023. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az fasza. A férfiak többségének mindegy, csak lyuk legyen...
2023. okt. 2. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hála az égnek, sokan vannak azért, akiknek nem. De, valóban sok férfinak elég az állandó pna, valami kellemes test alá nőve, amit gyakran használhat, nem lényeg a körítés, mint érzelmek, társaság, közösség...

Az a nő, aki valóban kapcsolatot keres, nem egy meleg lyuk akar lenni valaki farkán.

2023. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kinek mi.
2023. okt. 2. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj rengeteg csajjal. Utána rá jössz hogy semmi nagy cucc és nem különleges, az ingerküszöböd felmegy. Nincs más út. Csak ez. Tojd le hogy eközben sok csaj elmegy tőled, ez az ára. Vannak más lányok.
2023. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A századik (túlzok) olyan szakításom után, amikor azért dobott a srác, mert ő még nem szerelmes belém és zavarja, hogy én igen, azt mondta a legjobb barátnőm, hogy az a bajuk, hogy a szerelem a legtöbb embernél lassan, hónapok alatt alakul ki és mivel látszik rajtam, hogy én már az elején odavagyok értük, ezért megijednek és frusztráltak lesznek. Csak várjak amí] jön valaki akit ez nem zavar. És tényleg így lett :) Jött egy srác az életembe aki 2 hét után szerelmet vallott, addigra már én is éreztem, két éve együtt vagyunk :)
2023. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!