Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, online társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, online társkeresőn mik azok a gyakori, de tulajdonképpen semmitmondó dolgok a férfiak profiljaiban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságképpen kérdezem. Én férfi vagyok és pl nőknél a 20-30 közötti korosztálynál elég sokszor látom ezeket, hogy:


-Szeretem a macskákat

-Szeretek utazni

-Szeretem a bort és/vagy a kávét


Ez már kissé kötekedés a részemről, de azt is bírom mikor meg van adva, hogy szereti Azahriaht, Krúbyt és Dzsúdlót ami tök okés csak őket is kb minden harmadik vagy negyedik lány szintén szereti ami így megint nem sokat árul el.



máj. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanez férfiaknál is, meg ha valami nagyon viccesnek szánt szösszenet van ott, az is instant lapozás.
máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

"Azahriaht, Krúbyt és Dzsúdlót"


Ezek mik? (foglalkozás)

máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Zenészek. Mondjuk azt nem tudom, hogy sikerült elérned hogy még Azahriahról sem hallottál :D. Lassan nincs olyan közeg ahol nem került szóba valamilyen formában.
máj. 15. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha magyarok és/vagy rapperek, akkor valószínűleg azért nem tudom, kik ők. (Feltételezem, nem írtad el, hogy Jude Law?)
máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl benti macskásként nem semmitmondó, ha ki van neki írva hogy kutyás/macskás.

Elég döntő szempont.


Amúgy meg; szereti a természetet, mindenféle zenét/filmet szeret

naoon türelmes, kedves, szeret ismerkedni

Idézetek

XD xddddd xDDD -vel van tele az abszolút nem vicces bemutatkozása, amit fapofával olvas az ember

Valami cringe angol mondat van csak kirakva, mintha a végzet asszonya (bocsi, pasija) lenne

máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!