Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nőknek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nőknek is nagyon nehéz a társkeresés mert általában már a selejt marad?

Figyelt kérdés
Nyilván az ilyen sportos, férfias, magabiztos, intelligens, szeretőni tudó, hűséges férfiből kevés van ezek nyilván már 20as éveiben megtalálják a nekik tetsző nőt így később már a selejt marad a nőknek és ezzel selejttel vannak tele a társkeresők...
2023. okt. 3. 07:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Hát én a 40 es korosztályt próbáltam szinte az osszes dagadt kopasz paraszt vagy bunko vagy ronda.

Le kellett vennem 30 asokra a keresőmet. Azok kozt végre van olyan aki nem igenytelen, es sok.


Es erdekes amugy hogy van aki már 34 évesen is kopaszodik..

2023. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Marmint én ferfit keresek es igen nehéz a társkeresőkön. De harmincas pasik még talán elmennek átlagnak. De a 40 esek már kegyetlen.

(1)

2023. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%

Én azt vettem észre ilyen korban szinte már minden puhos testű igénytelen szőrös mindenhol.Gyerektartás miatt max kínai ruhákra van pénze vagy turiban vásárol.Nincs hobbija mert két meló kell neki hogy a gyerektartáson felül kaját is tudjon venni magának.Ha van is kocsija valami lerobbant ócskavas inkább bele sem ülök.Sok ilyen még az üdítőt is sajnálja randin mert úgy se lesz szex.

Inkább külföldi pasikkal ismerkedem ők jól neveltek,tudnak öltözködni van pénzük nyaralgatni nem otthon ülnek nyáron a kis lakásukban klíma nélkül és nyavalyognak.

2023. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Szép kis hergelős kérdés mindjárt jönnek az incelek meg a feministák nyammogni ahogy észreveszik melóban ezt a kérdést.
2023. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Azert rossz belegondolni hogy a ma 20 vagy 30 éves pasik 40 évesen egyenesen undorítóak lesznek. Es ilyenekkel foglalkozok.
2023. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

#1:

A kopaszozással nettó bunkó vagy, mintha tehetne róla az ember.

2023. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát én nőként otthagytam az ilyen társkeresőket. Kopasz dagadt bu*ik. A legtöbb 25 feletti már apatestes,igénytelen meg csórók is.
2023. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy kapcsolatban lévő pasik is ugyanígy eligenytelenednek.
2023. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
33 voltam, mikor beleugrottam újra a társkeresésbe. Úgy gondoltam, jó esélyeim vannak, nincs gyerekem (nem is akarok, szóval nem ilyen kétségbeesett utolsó lehetőséges vagyok), van lakásom, kocsim, nem nézek ki rosszul, ápolt vagyok, diplomás, magas az EQ-m. Fél év aktív keresés után találtam meg a páromat, de nagyon nagyon sok "selejt"-es pasival találkoztam ezen idő alatt. Nem is a külsejükkel volt a legnagyobb probléma, hanem hogy rengetegen keresnek anyapótlót maguk mellé, vagy egészen egyszerűen alkalmatlanok párkapcsolatra (pl alkoholista, drogos, borderline). Az egyik jelentkező konkrétan közölte velem, hogy csak akkor kezdjük el a kapcsolatot, ha holtig gondolom, mert ha elhagyom, fel fogja vágni az ereit. Ezt az első randin mondta. Nyilván nem lett második annak ellenére se, hogy gyönyörű férfi volt.
2023. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Jézus 😱

Azt én is alairom, hogy sok önállóan, besavanyodott életét elő pasi van, aki azt várja, hogy egy no végre felkarolja és elkezdhessen élni. Tkp semmit nem csinálnak a munka, bevásárlás, házimunka, csaladlatogatason kívül. Nincsenek barataik, hobbija. Csak vannak, mint a befőtt. Nekem ez unalmas.

2023. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!