Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok incel miért nem diétázik/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok incel miért nem diétázik/sportol?

Figyelt kérdés

Ugye sokuknál látni, h szerintük az a baj, h túlsúlyosak.


De akkor miért nem tesznek ellene?


2023. okt. 5. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok


Hogy lepontozott a sok incel 😃 én kb értem a nőket is, ki állna le ilyen agyilag 15 évessekkel?

2023. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Mer lusták.
2023. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

A nagyapam generacioja is csak a fronton/szovjet fogsagban dietazott (ehezett), megis volt feleseguk/csaladjuk.



39F incel

2023. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem ezen múlik? Miért gondolja bárki is azt, hogy ha egy incel kigyúrja magát sikeresebb lesz?

Az a baj a sport = gyúrás manapság és akinek nem ez a sport az eláshatja magát.

Mert legtöbb más sportágtól nem lesz olyan látványosan kigyúrt az ember, szóval igazából nem jelent semmit.

Én régebben jártam edzeni, de nekem abszolút nem a világom. Soha többé nem mennék vissza a 4 fal közé súlyokat emelgetni 20 másik emberrel egy légtérben. Számomra borzasztó taszító volt ez az egész.

Inkább bringáztam, akár hosszabb távokra is, most leginkább annyi maradt a dologból, hogy mindenhova biciklivel járok télen, nyáron.

De nem vagyok kövér és soha nem is voltam (180cm/75kg), 18 éves korom óta grammra pontosan ugyanannyi a súlyom. PEdig annak már több, mint 10 éve.

Szóval diétázni sem fogok.

2023. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez az incelség nem súlyfüggő. Vannak pasik akiken egyszerűen átnéznek a nők, legyen az kövérebb vagy soványabb. Fordítva dettó igaz. Így működik a világ.
2023. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Mivel az incelek által vallott blackpill alapján minden erőfeszítés felesleges hiszen a genetika dönt el mindent.


Egyébként az incelek többsége még mindig alacsony/vékony.

És olyan a genetikájuk, hogy izmot sem tudnak magukra pakolni.

2023. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

15


“ Ez az incelség nem súlyfüggő. Vannak pasik akiken egyszerűen átnéznek a nők, legyen az kövérebb vagy soványabb. Fordítva dettó igaz. Így működik a világ.”


Ez igaz. A nők meglátásom szerint az arányokat nézik nem a súlyt. Lehet 75 kiló vagy 100, ha az arányai rendben vannak akkor nem lesz gond, sikeres lesz a nőknél.

2023. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

"Egyébként az incelek többsége még mindig alacsony/vékony.


És olyan a genetikájuk, hogy izmot sem tudnak magukra pakolni."


Volt egy videója amiben a blackpilles WheatWaffles berakott egy képet egy tini srácrol aki szerinte példa arra hogy a testalkata miatt sosem fog tudni esztétikus izomteget építeni.


A bibi az lett hogy mint utóbb kiderült az egy régi kép Joe Fazerről, aki időközben az évek alatt egy brutál esztétikus fizikummal rendelkező milliós követő számú fitnesz tartalomgyártó lett:D.


Elfelejtettem szólni neki Sam Wheatley hogy nincs esélye...

2023. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!