Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszi a gyakori népe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszi a gyakori népe, hogy a nőknek nincs társkeresési problémája?

Figyelt kérdés
Dugni persze akarnak a férfiak, de mindenki házas meg párban él.

2023. okt. 11. 07:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a “gyakori népe”?
2023. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

Akkor leírom nőként a tapasztalataimat:

30 éves, magas, vékony, tanult nő vagyok. Szinte minden érdekel az atomfizikától az autókig. Vannak hibáim, de ezekkel tisztában vagyok.

Fél éve léptem ki egy több éves, bántalmazó kapcsolatból. Azóta 3 pasival randiztam. Nem, nem tinderről (a húspiac nem vonzott soha)

Első delikvens 30+. Magas, kis súlyfelesleg, önbizalomhiány. Pár randi után kiderült hogy konkrétan cselédet/szexrobotot keres. Törlés-tiltás.


Második pasi 40+. Egyforma magasság, sportos, beszélgetni is lehet vele. Tök véletlenül derült ki hogy házas... Törlés-tiltás.


Harmadik pasi 30+. Pár centivel magasabb, autoimmun beteg, nagyon vékony. Iszonyatosan intelligens, mindenről jó vele beszélgetni. Élőben találkozásnál viszont abszolút nem volt meg a kémia a részemről. Ezt ott helyben meg is mondtam. Semmi baj, dumálhatunk attól még.


Nos... én itt fel is adtam. Miért kamuznak az emberek arról hogy milyen kapcsolatot keresnek?! Az elején letisztáztam hogy én komolyat szeretnék. Persze... mindenkinél az van beállítva, aztán kiderülnek a dolgok.

Szóval kérdező... a nőknek is ugyanolyan nehéz. Ahogy előttem is írták, szexre bárkit találhatnék, de a -fene a pofámat- tök jó lenne mellette szeretni/szeretve lenni. Tudom... k.. nagyok az igényeim. :D

2023. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%
Van. Csak azt mondjuk, hogyha te te lennél ugyanígy, csak férfinak születsz nő helyett, mert fogantatáskor XX helyett XY kromoszómákat kapsz, akkor még több társkeresési problémád lenne.
2023. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

12: teljesen megértem amiket írsz, és jogos is. A női oldalon tök más problémákkal szembesülsz, mint amiket a férfioldal mond a nőkről. A nőknek más a fontos, mint a férfiaknak. Viszont egyik oldal sem egy massza, nem mindenki csaló, és "selejt". De tény, hogy nagyon sok van.


Én egyébként ugyanígy elengedtem a társkeresést, mert azt tapasztalom, hogy sok nőnek minden más fontosabb, mint a társ. (karrier, luxi, gyerek, pénz, social, stb.) Magára a társra nincs igény, sőt ciki lett, férfiatlan. Néha legyen emberi, de ne minden nap, az papucs. Sokaknak lelkileg nem kell társ (arra ott vannak a barátnők), hanem a habzsi-dőzsi, és a "mit nyerek vele" miatt kell.


Engem az sem hat meg, ha egyedül maradok. Ilyenek, mint akikkel találkoztam nem kell, akiknél nulla a társigény, és nulla a tisztelet. Nagyon soknak a stílusa nem tetszik, nem szeretném ezt hallgatni egy kapcsolatban... a csend is jobb, mint a becsmérlő, embereket lenéző stílust eltűrni.

Szóval szerintem mindkét oldal tudna mesélni jogos dolgokat. Nem gondolom, hogy csak az egyik oldalra lehet ráhúzni a dolgokat.


Kívánom egyébként, hogy találd meg azt, akivel összeilletek, és el tudjátok fogadni egymást, szerintem nem lehetetlen.

2023. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Miért, Neked van?
2023. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#14

12-es vagyok. Abszolút egyetértek. Mindkét nem más szempontokkal találkozik. Mégis vannak jól működő kapcsolatok.

Alapból nekem is az a társ hiányzik, akit megölelhetek, beszélgethetek vele bármiről. Francnak kell a luxizás, meg a többi dolog. Azt megteremtem én magamnak. Van lakásom, autóm, munkám. A kölcsönös adok-kapok híve vagyok.

Rengeteg embernek (direkt nem írok nemeket), a másik módszeres kihasználása lett a taktikája.

Én akkor inkább maradok egyedül egész életemben, de ebből nem kérek.

2023. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

Egy nőnek hogy lehetne manapság társkeresési problémája, amikor akkora férfitöbblet van, hogy fél percenként írnak a pasik társkeresőkön minden nőnek?

És nem, nem csak dugni akar a legtöbb, olyan is van, de az kb 10%. Kivéve ha szexpartner kereső az oldal.

Ha erre tud valaki magyarázatot adni, akkor övé a következő Nóbel díj

2023. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem csak könnyebben találnak szexet, de könnyebben találnak kapcsolatot is. És nem, nem a hollywoodi jóképű milliárdos csávóhóz képest értem. Hanem saját maguk pontosan ugyanolyan férfi verziójához képest mondva.
2023. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Onnan, hogy nőknek csak a nők egy bizonyos részét nézik, és azoknak tényleg nem nagyon van.

Egyesek meg teljesen el vannak tévedve. Jönnek itt azzal, hogy akármilyen átlag alatti nő könnyen is talál férfit szexre, és nem csak a legalja kategóriát. Hát persze. Átlag alatti nő vagyok, csak tartós szexkapcsolatot keresek, teszem ezt online, egyértelműen jelezve. Tény és való, hogy az "ingyenszex" lehetőségére jönnének a jelentkezők, de milyenek, te jó ég... És még mielőtt jönne az, hogy ocsmány nőként ne járjon a szám: nekem teljesen jó lenne a saját kategóriám. De nem, amelyik ránézésre is ápolatlan, igénytelen, 160 cm, 90 kg, alkesz, analfabéta meg minden, az nem az én kategóriám, mert én csak simán vézna vagyok meg ronda fejű, ezzel egy hasonló alkatú és fejszerkezetű férfi az ekvivalens, nem pedig a trógerek.

2023. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%

"Átlag alatti nő vagyok, csak tartós szexkapcsolatot keresek, teszem ezt online, egyértelműen jelezve. Tény és való, hogy az "ingyenszex" lehetőségére jönnének a jelentkezők, de milyenek, te jó ég."

Hát mióta láttam hogy tinderen hogy udvarolnak tömegesen a jóképűbb férfiak is még egy öregasszonynak is, azóta nem hiszek az ilyen dumáknak

Valami nem kerek a történetedben

2023. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!