Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, néha nem lelkiztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, néha nem lelkiztek a nőkkel megszakadt üzenetek fölött?

Figyelt kérdés

Ott a messenger, és a rengeteg beszélgetéseitek a nőkkel. Közülük néhánnyal találkozni is sikerült. Ezek a beszélgetések aztán megálltak, megszakadtak:


- valahol minden ok nélkül tiltást kaptatok

- valahol az utolsó női üzenet "szólok ha ráérek, igérem szólok" (aztán 1 éve is szól)

- valahol mindig ment a "igen, igen, jövőhéten ráérek" - aztán mindig közbejött valami

- valahol ment a beszélgetés, aztán egyszercsak többet nem jött válasz, nem is lett "olvasott" az üzenet

- valahol mindig közbejön valami, de persze mondta a nő, hogy "nem veled van a baj"

- valahol a "küld át a buli helyszint"... "ahha jó lesz, milyen útvonalon menjek?" igérgetések jöttek, aztán mégsem jelent meg...

- de olyan is volt, aki tőlem kérdezte "mikor randizunk már?" aztán "ok, nem akartam eltűnni, nemsokára válaszolok" - fél éve...


mindenhol tételezzük fel, hogy jók voltak a beszélgetések. Most mégis, szinte tócsában ülve meredtek az üzenet(ek)re, hogy hogy történhetett meg mindez. Miért ígértek meg bármit is, ha nem tartották be? Ezek a kis ártalmatlan teremtések hogy tudnak így hazudni? Ők nem érzik, hogy ez így nem volt oké? Nincs lelkifurdalásuk, hogy ígértek valamit?

Szoktatok ilyet csinálni?


2023. okt. 14. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"mindenhol tételezzük fel, hogy jók voltak a beszélgetések"


Ez a baj.

2023. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja, és ha olyanokat kapok, hogy "ne aggódj, meg szoktam mondani ha baj van", "velem volt most a gond, de jövőhéten folytatjuk!" illetve ha minden mondatát telekúúúúrja emojikkal, akkor nem tudhatom, hogy amúgy lekoptatni akar...
2023. okt. 14. 02:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ír én törlöm.
2023. okt. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Amiket írtál példának, az mind olyan, hogy le akar koptatni, csak nem veszed észre magad.
2023. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Észre kell venni a nemet. Ha egyszer valami közbe jön akkor az rendben van de aki sorra ezt teszi azt észre kell venni hogy nem akar.

Mi értelme megalázni magad?

2023. okt. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az a srác aki nem képes leakadni róluk. Sajnálom

Nekem konkrétan 1 ilyen üzenetem sincs, pedig évek óta aktívan ismerkedek online

2023. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nem.


Ilyen beszélgetéseim nincsenek, érdekes módon.

2023. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsónál volt, hogy egy évvel később egy másik társkeresőn (ahol mutatja, ki nézett meg) meg ő írt rám.

Szóval azért nem egészen úgy van, hogy mindig én vagyok aki "nem veszi észre a lekoptató jeleket"

2023. okt. 14. 08:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha valóban jók lettek volna a beszélgetések nekik is, nem tünnek el.

2. Nem lelkizek ilyen üzenetek felett, mert nem akarok eret vágni. Nálam is voltak random eltünők, de ez ilyen.

3. Haladni kellene tovább, van csomó másik nő is. Ha megtalálod aki nem tünik el, akkor jódarabig nem lesznek ilyen problémáid se. Akár még életed végéig is megoldódhat, ha olyat találsz tényleg.

2023. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most mégis, szinte tócsában ülve meredtek az üzenet(ek)re, hogy hogy történhetett meg mindez."


Nagyon rövid és törékeny ám az élet ahhoz, hogy az ember erre szarja el az idejét.

2023. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!