Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalakon miért vannak vert helyzetben a srácok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a társkereső oldalakon sokkal több férfi/fiú felhasználó van mint lány/nő, így utóbbiaknak sokkal könnyebb párt találni.


Az elgondolkodtatott viszont, hogy egy csomó lányt láttam különböző appokon akik a leírásban tisztázták, hogy rájuk csak nagyon kreatív szövegekkel lehet rájuk írni, anélkül ne is próbálkozzon senki, illetve a srác tegyen meg mindent, hogy megfeleljen neki, de a lány aztán senkinek sem hajlandó megfelelni, mert ő olyan amilyen, fogadja el mindenki. (Ezzel nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, közel sem, de sokkal több ilyennel találkoztam, mint amire előzetesen gondoltam volna). Illetve azt is megfigyeltem, hogy lányoknál elég egy ilyen társkereső profil elkészítésekor, ha feltesznek pár képet magukról, kitolják a feneküket (mert ugye az nagyon fontos...) és így is naponta 30-40-50 jobbrahúzást kapnak, míg egy srác vért izzadhat (bemutatkozás, átlagnál jobb fotók, akár fotóstudiós, match után is 10x át kell gondolni mit írjon, és még ezután is bármikor ghostingolhatják) Szóval kicsit úgy veszem észre, hogy nagyobbak az elvárások a fiúk felé, a lányok meg akár várhatják a sült galambot is... Szerintetek ez miért alakult így? Szerintetek ez jó így?


Félreértés elkerülése végett, ez nem ilyen lány hibáztató kérdés akar lenni, és nem akarom beállítani hogy a lányoknak sokkal jobb, és nekik nincs gondjuk ilyen appokkal (pl 40 fiúból/férfiből 30 perverz, csak dugni akar de hiteget, hogy nem, tuskó, bunkó, nyomulós, erőszakos, nem ért a nemből, erőszakos, dickpick huszár) Amúgy erről is leírhatjátok a véleményeteket, erre is kíváncsi vagyok.


Arra kérnélek még bennetek, hogy kort, nemet írjatok, szerintem fontos lenne látni, milyen nemből, hány évesen ki, hogy látja ezt a dolgot.

Én egy 22 éves srác voltam.


Remélem, hogy lesznek akik elmondják értelmesen a véleményüket, és lehet erről a témáról normálisan beszélgetni!


Addig is szép estét!



2023. okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

#20 Nem arról van szó, hogy nem lehetnek elvárásai. Persze, hogy lehetnek. Az nem fair szerintem, hogy ugyanaz a lány, aki elvárja ezeket a dolgokat, még csak nem is hajlandó ugyanezeket biztosítani a leendő párjának.


Pl, ha én elvárom, hogy a lánynak ne legyen pattanásos az arca, akkor minimum, hogy én is kezdek a sajátommal valamit, ha olyan. Remélem így érthető.

2023. okt. 14. 22:31
 22/41 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az jött le, hogy egy nőre jut vagy 5 faszi ezeken az oldalakon.

Alap hangon f@sz erdőből válogathatnak ha kinéznek valahogy...

Belekeverednek abba hogy, mindig kell egy jobb. Ami valahol érthető, csak egy csapdát generál...

Valamint a legtöbb nő tulértékeli magát.

Részben a fent említett okból, részben még azért mert az életük folyamán egyszer, kétszer, a saját kategóriájuk feletti férfival voltak, és azóta az a mérce.

Persze azok a faszik meg megtehetik hogy a legszebb, legfiatalabb punettiket vadásszák le...

Csak szexre kellettek, vagy csak idéglenesen nekik.

Hiába adna nekik átlag Béla biztonságot, családot, Ő csak átlag Béla marad, aki nem kell...És nem, nem a dickpicket küldő kreténekre gondolok.

Hanem a sok Lacira, Istvánra,stb, aki nem úgy él pl, hogy az Instája teli van külföldi (drága nyaraló helyen) készült képpel, hanem dolgoznak valahol, átlagos munkát végezve, átlagos bérért, átlagos életét élve.

Teszik a csajok mindezt úgy,ők vannak többen, és nekik sokkal gyorsabban ketyeg a biológia órájuk..

Tisztelet a kivételnek, mert hál Istennek az is van!

2023. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
64%
Azért van férfitöbblet, mert a normális nők többsége már rég elmenekült az ilyen oldalakról a spammelős/csak szexet akaró/obszcén/dicpices/zaklató gyökerek elől. Inkább élőben próbálkozz, Kérdező!
2023. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

én pl kövér vagyok ezért nem kellek egy nőnek sem, kivétel a szintén kövér nő ők tapadnak.


az elhízásom előtt meg az összes csaj tapadt rám úgy kellett őket le vakarni.


az a tapasztalatom hogy ha nem vagy fizikai paraméterekben megfelelő akkor nem kellesz, hát ez van

29F

2023. okt. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

24

Ds akkor hol a gond? Hát lehetne barátnőd

2023. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
52%
21: Így van és ez a hozzáállás sajnos nem csak a fiatalokra jellemző, hanem sok 30-asra, sőt akár 40-es éveiket taposókra is. Én így vagyok szinte teljesen tökéletes, persze vannak hibáim amiken dolgozom (vagy nem), de ezeket senki meg se említse. Nem akarok róluk hallani és ha szeretnék is változtatni, azt kizárólag magam miatt csinálnám, senki ne szóljon bele. Ha így tetszem és velem akarsz lenni, akkor először is fogadd el, hogy nem lesz beleszólásod abba, hogy én milyen legyek, ellenben itt egy lista, hogy neked milyennek kell lenned, hogy én elfogadjalak. Isten őrizz, hogy miattam bármin is változtass, ilyet (nyíltan) sosem kérnék mert ellenkezik az elveimmel, de ha nem felelsz meg, akkor nem egymást keressük.
2023. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
58%

22-es szerintem meg sokszor pont a férfiak értékelik túl magukat.


"jóképűnek mondott"- maximum a nagymamája mondta és teljesen átlagos kinézetű.


"átlagos kinézetű" - béna haj, béna stílus, sörhas

2023. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
72%

27: "maximum a nagymamája mondta és teljesen átlagos kinézetű."

Ahogy a nőknél is így van a csinos kifejezéssel. A legtöbb nő akire használják csupán átlagos. Eleve az emberek 80%-a átlagos, szóval ebben nincs is semmi.


"béna haj, béna stílus, sörhas": ezek közül melyiken nem lehet változtatni és melyik alapvetően fontos egy kapcsolatban?

2023. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

béna haj, béna stílus, sörhas": ezek közül melyiken nem lehet változtatni és melyik alapvetően fontos egy kapcsolatban?


#28 Hát abban egyetértek 27el, hogy ezek fontosak. Mármint az, hogy vonzónak tartsanak. Ha nem tartanak annak, akkor hiába bizonygatom hogy jó ember vagyok, de közben úgy nézek ki mint egy barlangi troll akkor sok sikerem nem lesz.

2023. okt. 15. 09:39
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

"ezek közül melyiken nem lehet változtatni"


Akkor a párkeresés után változtassatok rajta! (akinek nem inge...)

2023. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!