Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik jobb társkereső a...

Melyik jobb társkereső a Tinder, vagy a Badoo?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Badoo
15 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Ugyanazok vannak mindkét helyen.
2023. okt. 7. 17:34
 2/8 anonim válasza:
Jogos.
2023. okt. 7. 18:25
 3/8 anonim válasza:

Valóban ugyan azok vannak de a badoon picit silányabb a felhozatal. A tinder tele van 10/10 es modellekkel akik mutogatják milyen gazdagok. Nem is tudom minek vannak fent az oldalon. Max insta követőket gyűjteni. A másik oldal meg ahol leírja a csaj, hogy szeretne végre komoly kapcsolatot valakivel aki rendes stb, és az összes képén csak a seggét teszi ki meg a bikinis képeket. Egyértelmű, hogy ripanc.


Badoon szarabb a felhozatal de picit nagyobb rá az esély, hogy visszaírnak az embernek.


Mindkettő egy kalap szar amúgy. Vannak lányok akik vissza is írnak, de ők meg beszélgetnek még sok emberrel. Tök jól elbeszélgetsz valakivel, átmentek messengerre, mindenben hasonlítotok, másnap meg már nem ír többet de rakja ki a képeket, hogy barátja lett.


Hülyéskedni jó az oldal de egyébre nem nagyon. A legtöbb nem ismeri azt se hogyan kell kérdezni valamit csak válszolni tudnak. Kezdeményez, kérdez valami kreatívat és utána ha ő nem fog semmit kérdezni nem is kell többet írni.


Nem kérdezte senki de leírtam. 😁


Talán a tinder jobb mert normális csajokkal beszélhetsz rajta ha sikerül. Már kinézetre normálisabb.

2023. okt. 8. 09:10
 4/8 anonim válasza:
Hát nekem badoon összejött egy elég rendes kapcsolat. Tinderen is fent volt a csaj, de engem onnan már régen letiltottak, szóval ha szerencséd van akkor lehet pont a badoon találod meg kit keresel. A topmodellek, akik kirakják a seggüket, na azokkal tényleg nem érdemes kezdeni, mert nem válaszolnak. De szép lányoknál már simán lehet esélyed, akik nem olyan nagyképűek mondjuk. Bár annyi srác írogat a ronda lányokra is, hogy aki nem volt nagyképű, egy idő után biztos az lesz.
2023. okt. 8. 10:34
 5/8 anonim válasza:

az ilyen oldalak csak lányoknak a jó, szerintem ki se probáld mert elveszted az önbizalmad. és szerintem neked se esne jól hogy a csaj egyszerre több 100 pasival ismerkedik még melletted

inkább ismerkedj élőben, vagy isntán, facen. sokkal több lesz a normális lány is 🙂

2023. okt. 8. 12:24
 6/8 anonim válasza:
Totál kamu az egész. Időpazarlás, drága és teljesen komolytalan. Férfi szemmel nézve sajnos esélytelen. Akár mennyire vagy jó kiállású, az egész ( mindkét oldal) kirakat. Semmi értelme nincs, az előttem lévő hozzászóló is hasonlóképpen leírta a lényeget. Annyival kiegészítem még, hogy sajnos a férfiak nincsenek könnyű helyzetben ilyen téren 😏 remélem hogy egyszer javul ez a tendencia...
2023. okt. 8. 20:14
 7/8 anonim válasza:
A badoo-n ismertem meg a feleségem. Igaz, ennek már 11 éve :)
2023. okt. 12. 15:32
 8/8 anonim válasza:
A badoo régen egész más volt, már csak az átverésre és a pénzre mennek. 13 éve ott ismertem meg egy lányt, akkor még jobban működött az egész, és nem a pénzlehúzásról szólt.
2023. okt. 15. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!