Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ugyanolyan igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ugyanolyan igények mellett is egyforma nehéz lehet a komoly kapcsolat találása a férfiak és a nők között?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és látom hogy mi megy a társkeresőkön, mert rajta vagyok páran, de valahogy elgondolkoztam hogy lehet hogy attól még hogy 1000 levelet kap, ugyanannyira nehéz lehet a társkeresés a férfiaknak mint a nőknek, ugyanis nagyon sok átlagos nőn látom azt hogy nem magasak az igények mégsem talál társat mert egyszerűen borzalmas a férfiak felhozatala, valóban csak leginkább szexet akarnak, valamint azzal hogy a férfiak lejjebb adják az igényeket átverik magukat is és a nőt is, mert ha lejjebb adják az igényeket abból nem lehet komoly kapcsolat.

Mert attól még hogy nagy a kereslet a nők iránt messze nem jelenti azt hogy könnyebb a nőknek a társkeresés valahogy egyre jobban látom ezt még ugyanolyan igények mellett sem


2023. okt. 18. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

sok az agyalás nem?


Attól függ, ki mekkora akdályokat tesz maga elé, amit úgy bebetonoz, hogy tréellel sem lehet elhordani /direkt irtam igy/!

Nem mindegy, hogy akarásból, és nyögésből akartok párkapcsolatot, vagy csak elengeditek a görcsöt erről az egész párkapcsolatosdiról.

Minél jobban nyögsz a témán annál kevésbbé jön a várva várt siker..

lazitani kellene a gyeplőn tenni a dolgodat, és ...

2023. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a pasiknak konnyebb mert nekik szexre megfwlel az összes.

Egy nő meg nem szexet akar es nem felel meg csak 1.

2023. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha ezerből egy sem jó, akkor egy az ezerhez az esélye, hogy nem veled van a fő gond.
2023. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Igy is 50% a válás aránya. Ennél is jobban kell szűrni a selejt pasikat. Ezért nehéz a nőknek.
2023. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 - A selejt nőket is meg kell szűrni, akik arra mennek hogy eltartsd őket amíg ők egy 350 ezres fizetésért bohóckodnak valahol, mert anno nem akartak tanulni. Több ilyen példa van a környezetemben, mint a tanult nő aki eltudja magát tartani és finanszírozni tudja a saját kiadásait teljes mértékben. Az én volt párom mekis diplomával rendelkezett, keresett 280-at nettóba és 4x akart menni egy évben nyaralni, hitelre vette a telefont meg ilyenek. És hidd el hogy ebből a fajtából van a több. :D
2023. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!