Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőismerőseim 2/3-a szerint jóképű férfi vagyok, akkor miért nem tudok szép nőkkel matchelni társkeresőkön?

Figyelt kérdés

A már-már modell kinézetű csajokkal esélyem sincs matchelni, ha meg valami csoda folytán mégis, abból egy érdektelen beszélgetés születik, ahol a nő maximum 1-2 szavas válaszokat ad. Photofeeleren 7.5-re pontozták a fotóm, ami elvileg kicsit átlag feletti. Szóval nem értem, mi lehet a baj.


28F


2023. okt. 23. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Modell kinézetű lányokhoz nem elég picivel átlag felett lenni, top 1%-ba kell tartozni.
2023. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igazán szép nőknél nem volt esélyem sosem. Én is jóképűnek látom magam a környezetemben élő férfiakhoz képest, de pl bulihelyeken sem nagyon jártam sikerrel. Ha közeledni látott egy szép csaj, vagy elment másik irányba, vagy úgy nézett rám mint a véres rongyra.
2023. okt. 23. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert az csak egy fénykép! Mint ahogy a modell kinézetű lányoké is! Aztán a valóság általában egész más szokott lenni!
2023. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk a mai világban a bulihelyeken nem ismerkednek....vagy legalábbis nem úgy .

Rossz helyen keresgélsz és nem a megfelelő nőknél. Ha rendes pasi vagy ezeknél jobb nőt találsz egyszer. Ezt nem is lehet siettetni, nem is kell mert egy kihasználó kapcsolatba fogsz kerülni.

2023. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már hogy személyre szabott üzeneteket írtam Instagramon vagy Facebookon nekem tetsző nőknek, de válaszra sem méltattak. Szerintem élőben sem lenne jobb a hekyzet.
2023. okt. 23. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha jóképű lennel,utcán odamesz bármelyik csajhoz és felszeded. Ennyi nem vagy az.
2023. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Picit creepy amit csinálsz, de mondjuk minden szép nőnek tele vannak az engedélykérései a sZeméLyRe sZaBotT üzenetekkel.
2023. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

#6 a modell kinézetű csajok szintúgy. Semmi szükségük arra, hogy társkeresőn pózoljanak. Egy sima, átlag közösségi oldalon tele van az engedélykérés mappájuk. 😄

Társkerin modell kinézetű csajoknak vagy agyban, személyiségben van gondjuk, vagy sok a filter.

2023. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28 evesen mar nem artana tudni hogy kinel van eselyed meg kinel nincs
2023. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Lehet nem vagy fotogén. Engem élőben sokkal jobb pasik szoktak felszedni, mint neten. Mindig mondják is találkozáskor, hogy sokkal szebb vagyok, mint amire számítottak.


Mondjuk ha neked élőben sem szoktak jó nők összejönni, akkor fogadd el, hogy nem vagy jó pasi.

2023. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!