Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak az incelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az incelek, hogy a nőknek magasak az elvárásaik, amikor még interneten is rengeteg a normális, jóképű, jól szituált pasi?

Figyelt kérdés

Nem rég csináltam egy kísérletet, a húgom beleegyezésével egy órácskára felregisztráltam egyetlen képével a húgomnak, totál ingyenes verziójára a Love.hu-nak. A húgomról annyit, hogy átlagtól egy kicsit jobb, de nem egy szupermodell.

Döbbenet mi történt, olyan szaporán jöttek az üzenetek, hogy mire le tudtam volna írni egy mondatot, már jött is a következő kezdeményező, pedig gyorsan gépelek. És ezeknek kb. mindössze 10%-a volt olyan levél ami bunkó vagy egyből szexre hívó lett volna, ezeknek nyilván nem is írtam vissza még kamu nőként sem. De a maradék 90% az teljesen normális, ismerkedést kezdeményező levél volt. És ezeknek egy jó része, több mint 1/3-da még férfi szemmel nézve is teljesen jóképű volt. Sok volt köztük a mérnök, orvos meg olyan akin látszik hogy jól szituált és intelligens.

Tehát összességében röpke egy óráig "szórakoztam" ezzel, kamu nőként, úgy hogy az ég világon semmi erőfeszítést nem tettem, ki nem tettem a lábam otthonról és egy fillért sem fizettem, mégis kb. 200 kezdeményezést kaptam, amiből 50 jóképű férfitól, normális kezdeményezés volt.

Ha a nőknek ilyen nagy a választékuk, ilyen sok a férfi és ilyen kevés a nő, akkor miért legyenek alacsonyak az igényeik?



2023. febr. 14. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg? Nem az van h minden pasi selejt?
2023. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha gyerekkel egyedul maradnaj is ők vannak lecseszve hogy rosszul valasztottak.

Szoval még magasabbra kéne tenni a lécet tekintve hogy 50% a válás

2023. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

1. Ezt én is megcsináltam azzal a különbséggel, hogy még képet sem töltöttem fel. Úgy is működik. :-)

2. Orvos, mérnök... Te mindent elhiszel?

3. Nem szexre megy... Dehogynem! Csak kibírja a második, harmadik levélig. :-)

4. Jóképű... A képen. De találkozásnál lehet, hogy rá se ismernél.

2023. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen alapon a nők mit sírnak, hogy egyedül vannak, ha semmibe nem telne találni valakit? Lehet mégis velük van a baj? Hűha 👀😆
2023. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

4


Ha valaki olyan típus, hogy olyan kapcsolatot szeretne, aminél van esély arra, hogy akár sírig is tarthat, és mellé még átlagnál intelligensebb, akkor máris nem olyan könnyű. Nem azért, mert bármi probléma lenne a férfiakkal, hanem egyszerűen csak sok dolognak kell egyezni, hogy működni tudjon.

2023. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
#5 mutass ilyen nőt
2023. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

6


Itt vagyok.

Mondjuk én már megtaláltam a párom, de nem ment egyik pillanatról a másikra.

2023. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Persze én meg normális pasi vagyok 😂
2023. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Eddig nem tűnsz annak. :D
2023. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

6 pfff

Nyisd ki a szemed és akkor látni fogsz ilyen nőket. Úgy 3ból kettőt, vagy négyből hármat...

2023. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!