Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó a sikertelen férfiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a sikertelen férfiakra ráverni mindent?

Figyelt kérdés
Általában vergődő boomereknek szokása "A shikertelenségek cshak a te hibádd!!" vagy van még egy npc ebben a topikban aki rendszeresen leírja hogy "Ez is cshak taknyhos nyálhat nyelkedlő inchel kérdés", szinte látom magam előtt ahogy veri a billenytűzetet és elfárad ahogy ezt leírja. Engem zavar ez a mocskolódás ami őket éri, ha sikertelen vagy csak a te hibád lehet. De szerintem simán lehet szerencsétlenség, vagy születhetsz baxhatatlanul rondára. Egy időben népszerű voltam a környezetemben lévő lányok között, nem az én érdemem volt csak simán megütöttem az ingerküszöböt egyeseknél és annyi. Az már más hogy ignoráltam mindet mert nem éreztem a kémiát. Szóval jah, ha olvasod amit írtam, lehet nem a te hibád.

2023. okt. 25. 01:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Őket?
2023. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Mondjunk ahogy ezt írtad, abból te is olyan vagy mintha a billentyűzetet vernéd
2023. okt. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Egyesek itt adják ki a dühüket.Ennyi.Tele van frusztrált trollokkal a hely.
2023. okt. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem jó viszont előfordulhat, hogy az igazság fáj.
2023. okt. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Őket? Jólesz az titeketnek incelkém.
2023. okt. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Mert mivel jobb az, hogy ha megsimogatják a fejüket, hogy "jajj, nem te tehetsz róla"? Ha a te hibád valami, akkor tehetsz ellene, és lehetsz sikeres. Miért jobb a tehetetlenség, mint az, hogy valamit elrontasz, amin változtathatsz?
2023. okt. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Azt tapasztalom, az incelek igénylik, hogy beléjük rúgjanak. Különben nem szemetelnétek tele a gyakorit ugyan azokkal a hisztincelkedő kérdésekkel évek óta. Tehát csak azt teszem, amit szeretnétek: szembesítelek titeket azzal, hogy baromira gáz, amit összerinyáltok (a könnyes taknyotokat nyeldekelve).


Tehát hajrá incelek, újra indulhat a földön vergődős rinyálás!👍


(És ne próbáljátok beadni, hogy minden sikertelen férfi incel, mert ez nem igaz.)

2023. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

7esnek igaza van. Saját maguk provokálják ki az egészet.


De mivel te magad is az lehetsz, egyszerűen kár minden betűért, mert úgysem fogod megérteni (alacsonyabb szellemi képességűekkel pedig elvből nem vitatkozom). ☺️

2023. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

#7


Te se vagy sokkal jobb tény, hogy az incelek gyakran provákálnak de szándékosan provákolni egy provákátort("Tehát hajrá incelek, újra indulhat a földön vergődős rinyálás!👍") na ez szerintem még szánalmasabb.

2023. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, az itt mozgolódó sikertelen férfiak jelentős része nőgyülölő/tárgyiasítja a nőket (az a 2-3 incel arc, aki rendszeresen megjelenik itt, a feszes testen és főzésen kívül mást nem szokott felhozni erényként, de tényleg semmit + az instap.csákat linkelgetik átlagos nőként megjelölve), szóval ja, velük van a baj. Illetve engem nem zavar a létezésük, csak ne a nőkön kérjék számon, hogy előnyben részesítik velük szemben azokat a férfiakat, akik emberszámba veszik őket. A tényleg kedves, a nőket nem homogén masszaként kezelő nem jól kinéző/túlsúlyos, stb. férfiaknak szokott párja lenni, elég szétnézned a környezetedben.


Volt itt kb. egy hete egy kérdés, az alá kommentben azt írta egy, amúgy gondolom saját maga szerint jólelkű, de sajnos nem szerencsés genetikával rendelkező egyik felhasználó, hogy hogyan kellene megerőszakolni és agyonverni egy másik válaszolót, majd pedig addig taposni a koponyáját, míg beszakad, mert az azt írta, hogy nem akarja, hogy számára nem vonzó férfiak hozzáérjenek. Ez a csávó végig azon volt kiakadva, hogy a csaj azt írta, hogy a “számára nem tetsző“ férfiak ne érjenek hozzá, ebből látszik, hogy ez ilyen blackpill dogma, mert te is ezt fújod, hogy csak a kinézet számít. Ráadásul tudod mi a vicc? Hogy full káros még az ezt követőkre nézve is az egész, mert tehetetlenségbe tolja ezeket az embereket, azt mondja nekik, hogy nincs mit tenni, mutogat a nőkre meg a genetikára. Konkrétan megnyomorítja a követőit az üzlet miatt. Most is itt simogatnád ezeknek a csávóknak a buksiját, megerősítve, hogy jajj a világnak kell változni, nem neked.


Láttál már olyan kérdést, ahol egy csaj van megnyomorító kapcsolatban/szar helyzetben? Hogy látod, a többi nő pátyolgatja, vagy azt írja neki, hogy tegyél már az életedért? Keress rá nyugodtan, de meg is mondom, hogy a második.


Az, hogy valaki milyen körülmények közé születik, milyen genetikával, valóban nem rajta múlik, de az ilyen valóságtól elrugaszkodott nézeteket vallók basszus hosszú órákat ölnek olyan nézeteknek a tanulásába, ami nem veszi figyelembe, hogy az emberek, ezzel együtt a nők különbözőek. Művelhetnék magukat, lehetnének gazdaságban/politikában jártasak, tanulhatnának zenélni, írni, alkothatnának, meg ezer dolog, nem, ehelyett arra használják a szabadidejüket, hogy gyűlölködjenek és tárgyiasítsanak.


Rengeteg számomra nagyon nem vonzó férfi van kapcsolatban, csak ők tényleg a nagy átlag számára megfelelő értékrenddel rendelkeznek.

2023. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!