Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt gáz volt így megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáz volt így megkérdezni egy lánytól messengeren?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha tolakodó a kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy a fiúkkal hogy állsz mostanában?


Egy rendezvényen találkoztam vele, azóta messengeren csetelünk. Ez a kérdés nagyon gáz?



2023. okt. 25. 23:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Válaszolt már?
2023. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Elhívtam pizzázni, erre megírta, hogy azzal a társasággal eljönne velem, akiken keresztül megismertem. Ez most mit jelent?
2023. okt. 26. 09:31
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12

Azt hogy kioffolt. Nem akar randizni veled

2023. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egy kis egyenesség nem ártana.
2023. okt. 26. 09:41
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Na, meg is érkezett a kioktató hangnem. Legrosszabb.
2023. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, ha férfiként én látok benne valamit, ami miatt őt érdemesnek tartom arra, hogy elhívjam randira, és veszem a bátorságot, hogy ezt meg is tegyem, akkor annyi tisztelet nekem is jár, hogy ugyanilyen egyenességgel a nő is megmondja nekem, hogy nem szeretne velem randizni. Szerintem ez így korrekt.
2023. okt. 26. 09:49
 17/28 anonim ***** válasza:
92%

#14

😆 elég egyenes volt, nekem egyből egyértelmű volt hogy ez egy elutasítás, csak próbált nem a lelkedbe gázolni.

Az a te bajod hogy (mint már a kérdésből is látszott) komoly problémáid vannak a kommunikációval, és emiatt neked nem feltétlen egyenes

2023. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Szerintem az az egyenes, ha azt mondom, amit gondolok. Az nem egyenes, hogy mondog valamit, amiből esetleg lehet következtetni valamire. Az egyenes, nem lélekbe gázolós elutasítás számomra így hangozna:

Köszönöm, hogy elhívtál pizzázni, de nem szeretnék veled elmenni, kérlek ne haragudj, részemről sincs semmi gond.

2023. okt. 26. 09:54
 19/28 anonim ***** válasza:

16 Kioktatás level2.

Pedig lehet csak arról van szó hogy észrevette hogy hajlamos vagy az ítélkezésre, kioktatásra, és nem bízik benned annyira hogy a randira igent mondjon, mert azzal épp ő szolgáltatná ki magát. Ja, valaki elhívja aki ilyen kioktató típus, ő meg azt mondja igen, aztán akkor meg az lesz kiforgatva hogy miért volt eddig egyedül stb.

2023. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sose oktattam ki semmiről. Oké, el tudom fogadni, hogy én egy direktebb típus vagyok kommunikációban, és az emberek általában nem így beszélnek. De a direktségnek van egy olyan előnye, hogy az nem félreérthető. Mert tegyük fel, hogy a társasággal elmegyünk pizzázni, és én örülök ennek, és ott csapom tovább a szelet neki, mert azt hiszem nyitott rá. Pedig valószínűleg nem. Igen, azt is megértem, hogy randizni kockázat lányként, de nyilvános helyre vittem volna el, és bármikor el tudott volna menni, ha szeretne.
2023. okt. 26. 10:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!