Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt gáz volt így megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáz volt így megkérdezni egy lánytól messengeren?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha tolakodó a kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy a fiúkkal hogy állsz mostanában?


Egy rendezvényen találkoztam vele, azóta messengeren csetelünk. Ez a kérdés nagyon gáz?



2023. okt. 25. 23:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De azt szeretném megkérdezni, hogy az miért kioktatás, hogyha más a véleményem, mint másoknak, és azt fel merem vállalni, és le merem írni?
2023. okt. 26. 10:08
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt lennél, akkor azt mondtad volna: Gyere pizzázni, mert tetszel nekem, nem érdekelsz egyelőre mint ember, csak jó nő vagy. Ha visszautasítasz, ki fogom forgatni, nem érdekel hogy mi okod lehetett rá, mert a személyed nem érdekel. Azt is visszautasításnak veszem ha csak lassítanál vagy óvatos vagy. Kérdést fogok rólad kiírni a gyakorin, és ha ott egy random válaszoló azt mondja hogy csak szórakozol velem, dühös leszek és meg foglak vádolni azzal hogy nem vagy egyenes. Kapcsolatban is hasonló leszek.
2023. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22

😆

2023. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Oké, mondjuk az igaz, hogy a randi meghívásom is egy indirekt gesztus.
2023. okt. 26. 11:39
 25/28 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok nő, de így a leírtak alapján én a 22-essel elmennék pizzázni.

Mivel semmit nem tudok arról, hogy ő kicsoda, kábé nem is érdekel erről mi a véleménye, én csak tényeket közöltem.

2023. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22-es jókat írt, de azért ez a "nem érdekelsz, mint ember, csak jó nő vagy" azért eléggé kiverné nálam a biztosítékot. A többi részével egyetértek, de ha valaki ezt így beközölné, tuti, hogy nem mennék vele sehova, mert ebből az jön le, hogy "tetszik a tested, jól megdugnálak, de kibaxottul nem érdekel, milyen a személyiséged".
2023. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Annyira kíváncsi vagyok, egyenesen megírtad-e, hogy randi, vagy ő nem sértődött be azon, hogy sunnyogsz.
2023. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igazából van, kettős mércét állítottam. Mert kb. evidensnek veszem, hogy egy kajameghívás, ha messengeren is ismerkedek a lánnyal az már randinak számít. Inkább meg voltam lepődve a válaszon, mert arra számíttam, hogy azt mondja majd, hogy bocsi, de nem, vagy azt, hogy szívesen elmegyek veled, de arra nem, hogy legyen másokkal együtt, és így nem tudtam mit kezdeni a válasszal.
2023. okt. 26. 22:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!