Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogyatékkal élőknek van külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyatékkal élőknek van külön társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is csak gugliztam, ezt dobta ki elsőnek:


[link]

2023. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Öhm.... elég fura igény lenne.

Mármint ez azt jelenti, hogy

1. a fogyatékkal élők cak fogyatékkal élőkkel akarnának ismerkedni.

2. Aki nem fogyatékkal él, de beregel ide, hogy direkt fogyikkal ismerkedjen... hát ott is vannak problémák


Szóval nem gondolom túl jó ötletnek, sem működőképesnek.

2023. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pedig sokféle tematikus ismerkedős oldal van, pl. túlsúlyosok társkeresője
2023. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 sajnos a fogyatékkal élők csak fogyatékkal élőkkel ismerkedhetnek mert a társadalom ezt kivánja meg sajnos
2023. okt. 26. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

4, vak vagyok, nekem nem kell magyaráznod.

Főleg nem hülyeségeket.

2023. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hülyeséget? Miért lenne hülyeség?
2023. okt. 26. 16:37
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

6, mint írtam, vak vagyok. Párom semmiféle fogyatékkal nem él. Hacsak nem ízlésficammal ugye:D

Nővérem is vak, az ő férje is tök egészséges.

Egyik kollégám autista, neki is egészséges párja van.


Az alapítvány ahonnan néha segítséget kapok tele van vakokkal, mindnek egészséges párja van. Illetve van egy szociális munkás, ő látó, na, neki a férje vak.


Szóval az egy hüleség, hgoy fogyatékos csak fogyatékossal tud párba állni.


Nyilván egy közép vagy súlyos értelmi fogyatékosnak nehéz dolga van, de ők ugye nem is cselekvőképesek, szóval ott már az online társkeresők puszta használata is problémás.

2023. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
#7 Tudom, bunkó kérdés, előre elnézést kérek érte, de nagyon régóta kíváncsi vagyok erre; hogyan tudsz vakon netezni, írni?
2023. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8, ja, már számítottam erre a kérdésre, nonstop felteszik itt az oldalon:D

8-9 éves lehettem mikor anyám nagyon nyomatta a gyorsgépelés (10 ujjas gépelés) megtanulását. Ugye a titkárnők, irodai dolgozók ezzel gépelnek olyan baromi gyorsan, nem nézik a gombokat.

Szóval az írás így könnyű.


Képernyőolvasásra meg ott van a Windows nagyító, a Narrátor (kb XP óta beépített funkciók, Win11en eléggé pöpecen működik már), de vannak kimondottan erre szánt programok is, pl JAWS vagy Magic.

Androidra szintén van egy halom képernyőolvasó beépített funkció, mindneki telefonjában benne van. iOSre meg még annál is több.


Szóval amíg van áram, én elvagyok. Postai levelezőpartnert mondjuk nem keresek, azzal bajban lennék;)

2023. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy válaszoltál!


"Ugye a titkárnők, irodai dolgozók ezzel gépelnek olyan baromi gyorsan, nem nézik a gombokat"

Ezt nagyon jól nyomom én is, gyors és gépíróba jártam 😁

2023. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!