Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogyatékkal élőknek van külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyatékkal élőknek van külön társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én siket vagyok, de rám írták már egészségesek is, csak hát nem olyan szépek, mint én.

Én elég sokat adok magamra :/

Abban igazad van, hogy az emberek inkább egészségeset keres.

Ismerkedni kell ezerrel, aztán csak lesz akinek bejösszz.

2023. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyszer írtam már itt ismerkedés kategóriában, senki nem írt rám.

Szóval ennyit erről.

2023. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Facebook Messenger
2023. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12es tanulhatna 11estől:D

Ismerkedni kell ezerrel. Nem pedig egy kiírás után elszontyolodni.

Az ismerkedés ilyen, jó sok próbálkozás kell ahhoz, hogy összejöjjön, és nekünk fogyatékkal élőknek ez extrán így van, elvégre lesz aki ezért offol ki, tehát rosszabb az arány. De egyáltalán nem lehetetlen. Csakhát nem szabad feladni.

Ha komoly kapcsolatot keres az ember, akkor úgyis 1 emberre vna szüksége, aki belemegy. Most az, hogy az 50, 100 vagy 150 emberből lesz, az csak idő és energia kérdése. Ha megtalálod azt az egyet, akkor nyertél. (ez nyilván újrakezdődik, ha a kapcsolatnak vége van, dehát na, abból is lehet tanulni, fjelődni, stb..)

2023. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Testi fogyatékkal élve egyértelműen nehezebb a pártalálás, de nem lehetetlen. Élőben szerintem könnyebb, mivel olyan ember fog nyitni feléd, aki a problémád ellenére megkedvel, megismer, tudja rólad, hogy képes vagy az önálló életre, elfogad és felvállal úgy, amilyen vagy. Társkereső esetében kicsi az esélye, hogy rátalálj valakire, aki ép emberként hajlandó volna veled ismerkedni. Viszont, ha meg sem próbálod, mit is várhatnál? A bemutatkozó szövegben őszintén írd le, milyen jellegű és mértékű a fogyatékosságod, ez fontos. Szóval hírdess. Aki átugorja azért nem kár. Akinek felkelted az érdeklődését, azzal már bármi lehet. Az esély végül is 50%. Ne éld meg kudarcként, ha sokáig nem jelentkezik senki, azért lássuk be sokaknál ez kizáró ok. Viszont lehet valakinek az írásod alapján szimpatikus leszel majd és meg akar ismerni. Még az egészséges emberek sem találnak könnyen társat, ez nyújtson némi vígaszt.
2023. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!