Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok 30 feletti szingli férfi manapság?

Figyelt kérdés
Egy nagy cégnél dolgozom és legalább a 70%a a férfiaknak 30 szelet szingli, de baráti társaságom vagy ismerősök között is rengeteg a szingli férfi...
2023. okt. 28. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Valójában őrülten sok incel férfi van. Csak nem hívják így magukat.
2023. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még csak 29 vagyok de eldöntöttem, hogy nem foglalkozok tovább a párkereséssel én meguntam.
2023. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
2 fő tényező játszik ebben szerepet: a férfitöbblet Magyarországon és az általános női hipergámia.
2023. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként egyre nehezebb párt találni, 30 felett meg már bejön a képbe, hogy van-e gyereke az adott hölgynek és ha nem szeretne gyerekes nőt, úgy még nehezebb.
2023. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Rájöttünk, hogy nincs értelme a mai nőkkel összejönni.
2023. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem ütik meg a mércét a nőknél, akiket elképzeltek maguknak, de túl büszkék hozzá, hogy lejjebb adják az igényeiket.

(egyébként nemtől függetlenül ez a receptje az ún. "válogatós harmincas" embertípusnak)

2023. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert olyanok mint én.


Balázska voltam... F/32

2023. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Elbasztam életem legjavát keresve A nőt.

Így közel a 30hoz jövök rá, van még pár jó évem amíg magammal tudok foglalkozni 100%ig. Hátfájás meg minden más nélkül.

Egyenlőre jó így, hogy azt csinálok amit akarok, meló, pihenés és sport.

Magam osztom be az időm és a pénzem.

35-40 éves koromra olyan jó fizikumom lesz, lakásom és lelki állapotom amit nagyon sok nő mellett álmodni se mernék :D

És itt most ne egy szénné gyúrt alakra, ne egy pénzes köcsögre gondoljatok.

Úgy a lehetőségekhez mérten na :D

Akár honnan is nézem, nagyon jó lelki állapotban lévő csaj kell, eki mellett mind ez lehetséges lenne és nem csak a vita menne meg a féltékenykedés.

Hogy elhwnyagolom.igen valószínűleg 5nap munka után luxus fél nap pihenés fél nap sport.

2023. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert egyre több a makacs aki inkább kiveri de kövér nővel nem áll le. A nekik tetsző nőknek meg ők nem kellenek. Amúgy alà becsülik az incelek számát a világban. Magyaroszágon is 100 ezres nagyságrendben lehetnek.
2023. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

"túl büszkék hozzá, hogy lejjebb adják az igényeiket"

De ezt mégis hogy kell elképzelni/hogy lehet komolyan gondolni? Legyen együtt az ember olyannal, akihez nem vonzódik, akit nem kíván? Szexelni hogy fognak? Viagrával, síkosítóval vagy inkább sehogy?

Akik ezt az "igényleadást" szorgalmazzák, vagy sosem voltak még ilyen helyzetben, vagy "dögöljön meg a szomszéd tehene is!" alapon teszik, mert nekik is csak valami szar kapcsolat jutott. A kölcsönös vonzalom alap, nem irreálisan magas igény, amit sürgősen át kell gondolni és szépen lejjebb adni belőle!

2023. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!