Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találni manapság 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni manapság 25 év körüli szingli nőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék már végre 1 év után újra komoly kapcsolatot, de képtelenség egyedülálló nőkkel találkozni. Neten akikkel beszéltem azzal nem tudom magam elképzelni hosszú távon vagy messze van. Tényleg majdnem minden nőnek ilyen korra van valakije? Sajnos ismerkedésre neten kívül semmi ötletem nincs a jelenlegi helyzetben, főleg így, hogy még téli is van. Hol lehetne mégis szingli csajokkal ismerkedni?
2021. febr. 7. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Én itt vagyok... 🤔
2021. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is a cipődben járok, nagyon nehéz, de fel a fejjel lehet még találni gyöngyszemeket.
2021. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát kérdező, látod, már van is valaki! :)
2021. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Aki szingli, de akár csak átlagos külsejű is, az nem sokáig marad szingli. Főleg ha kellőképpen nyitott az ismerkedésre. Aki meg hosszabb ideje van egyedül, annak jó eséllyel meg is van az oka.
2021. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
én találok, de azok nem akarnak kapcsolatot.. se velem, se mással. Ezért is vannak egyedül évek óta. Állításuk szerint van jelentkező.. de nem üti meg a mércéjüket.
2021. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Vannak egyedülállók, de a 70%-uk mentálisan sérült.Pl akik évek óta társkeresőznek.

Randiztam ilyenekkel, és kezdtem aggódni, hogy midnen csaj ilyen defektes lesz e. Aztán szerencsére találtam olyat, aki nemrég regisztrált, és kicsit még másként tekintett az egészre.

2021. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Az én 25 éves kolléganőm kb mind szingli, csinos és normális. Ha ti ne találtok olyan csajokat ott ti rontotok el valamit.
2021. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Azért nem találsz meg engem, mert elsétálunk egymás mellett az utcán.
2021. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
#7: És ha ezek a főnyeremény lányok mind egyedül vannak, akkor vajon a férfiak nem találnak rájuk, vagy ezeknek a nőknek nem elég jó egyetlen férfi sem? Az ilyen nők csak akkor nem kelendőek, ha annyira visszahúzódnak, vagy annyira játsszák jégcsap királykisasszonyt, hogy elérhetetlenné válnak. Én nehezen hiszem el, hogy egy vonzó külsejű, normális nő iránt soha ne érdeklődjön senki.
2021. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Inkább vagyok szingli, 25 évesen, minthogy együtt legyek a sok éretlen fiúcskával, akik közel a 30hoz nem dolgoznak (nem, nem kell eltartani, van munkám, de én nem fogok egy pasit sem eltartani), egész nap a gép előtt ülnek és az is nehezükre esik, hogy elmenjenek zuhanyozni. Rámírnak és utána elvárják, hogy én tartsam fent a beszélgetést, semmi témájuk nincs, csakhogy mi megy a tv-ben, a normális pasik pedig többnyire foglaltak..
2021. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!