Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá szoktatok kérdezni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szoktatok kérdezni, ha nem egyértelmű, hogy a másik fél mennyire gondolja komolyan az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Igazából én nem szoktam ilyesmire rákérdezni, és nem tudom mennyire lenne ez gáz, azért vagyok kíváncsi más szokott-e ilyesmit. Ismerkedek már egy ideje egy pasival, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit akarhat, igaz konkrét dolog még nem volt, de vannak utalásai, és egyéb jelek.. csak így nem tudom belemenjek-e a dologba..
2023. okt. 31. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Offold
2023. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen így belegondolva tényleg azt kéne..
2023. okt. 31. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért offolja? 🤦‍♀️ legközelebb ha találkoztok, kérdezz rá nyugodtan hogy ő hogy látja a veled való ismerkedést. Nincs ebben semmi. Sőt..jobb mint utólag tudatosulni, hogy amúgy ő csak szexet akart mondjuk, vagy amúgy barátnő is várja otthon. 😅
2023. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha eddig nem lépett konkrétan, akkor nem hiszem hogy annyira tiszták a szándékai, mert már régebb óta tart ez a jel küldözgetés.
2023. okt. 31. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én egy ponton meguntam a szarakodást. Volt egy eset, találkoztam egy pasival egy közös ismerős születésnapján. Nem sokkal azelőtt szakítottam, vele megvolt a kémia, nem sokkal később nála is “aludtam”. Azt mondták, hogy ő nem az a típus, aki a komoly kapcsolatokról ismert, de amúgy sem arra vágytam. Végül olyan jól alakult, hogy kerek perec rákérdeztem, hogy el tud-e többet képzelni. Nem játszmázok, nem szórakozok, jobban szeretem tudni, hogy állunk. Fontos, hogy csak az volt a kérdés, hogy nyitott-e többre, nem tartozott semmivel, nem kellett ezért megkérnie a kezem, csak a szándékot akartam tudni. Ma már a férjem az illető. Azóta elmondta, hogy kifejezetten imponált neki az egyenességem. Fontos viszont pár dolgot észben tartani:

-sokan rohadtul nem őszinték, és csak hazudnak mondjuk a szexért

-nem tartozik neked semmivel, meggondolhatja magát, ha mégsem akar veled lenni

-fel kell készülni az elsutasító válaszra

2023. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem írtál konkrétumokat, de ált. az szokott lenni, hogyha vki furcsa, nem egyértelmű, akkor annál hiába kérdezel rá, akkor is csak vetíteni fog, nem lesz teljesen őszinte, kínosan érzi magát, azt gondolja egy kérdésből, hogy te már az esküvőt tervezgeted:-) De megpróbálni érdemes, hátha kisül belőle olyan sikersztori, mint az 5-ösé.
2023. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ő egyáltalán ismerkedésnek veszi a helyzetet? Én nem erőltetném ha nem vesz komolyan.
2023. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is a nyílt kommunikáció, a rákérdezés, megbeszélés híve vagyok.

A mostani kapcsolatom is lassan alakult, megvolt a kémia is, de nem akarta elkapkodni. Annyit kérdeztem, hogy nyitott-e egy komoly kapcsolatra, avagy legyen csak szex - ez is opció lehet, csak tisztázzuk. Azt mondta, nyitott a kapcsolatra, eszerint is haladtunk tovább. Tiszta volt a helyzet.

Ennyi.

N

2023. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rá persze

feleslegesen senki ne húzza az időmet

2023. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Eddig mindig kitérő válaszokat kaptam, amikor rá kellett kérdeznem, nekem ez intő jelnek minősül, amikor valaki nem közeledik egyértelműen.
2023. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!