Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi indítja be a vonzalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi indítja be a vonzalmat, van erre valami magyarázat, milyen tulajdonságok miatt lesz egy férfi vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy mi az ami beindítja a nőknél a vonzalmat, szintén volt olyan akivel tökre jól beszélgettünk, nevettünk és nem érzett vonzalmat irántam, volt olyan nő aki azt mondta hogy vonzódik hozzám, egyáltalán nem vagyok helyes férfi. Szóval nem gondolom hogy a külső a lényeg a vonzalom beindításában. Általában nem vagyok egy domináns magabiztos határozott férfi, inkább ilyen cukika, Mr. Bean úgy viselkedem azt mondják ..
2023. nov. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Elsőre te belelátsz bárki agyába? Nem.

Senki sem látja a másik gondolatait, hogy mivan belül. Senki nem gondolatolvasó.


Szóval jön első pillantásra a pofi, az arc az egész fej, jóképű e.

Ha jóképű akkor nézzük lejjebb is....ha nyeszlett vagy túlsúlyos akkor kuka.

2023. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
1 - Ugyanez igaz amúgy a férfiakra is. Elsőnek arc, szemek, haj. Utána megyünk lefele és ha nincs jó cici, dagadt, nincs jó feneke akkor kuka. Bár azt hogy egy nő dagadt, sokszor arcról is meglehet mondani, így ha már ott látszik, akkor nem is megyünk lefele.
2023. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mr. Bean nekem se kellene hiába lenne jóképű.
2023. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a férfiasat szeretem, pont a cukit nem. Első körben legyen szép arca, zöld szeme.
2023. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha nem pocakos alacsony az ember az már kezdetnek jó esély.
2023. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Pénz-pénz és mégtöbb pénz. :D
2023. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Én sem tudom megmondani, hogy mitől vonzó számomra egyik férfi és a másik meg nem. Egyszerűen ránézek és elönt a forróság, míg a másikra ránézek és nincs kémia, akkor sem, ha jól el tudok beszélgetni vele és jól néz ki.

(egy biztos, pénzhez biztosan nincs köze a vonzalomnak, amelyik nő a pénz miatt van egy férfival, az nem a férfihoz vonzódik, hanem a pénzéhez)

Néha egész ronda férfiak keltik fel bennem a vágyat, míg pl. Alain Delon a klasszikus szép férfi nem mozgat meg.

2023. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!