Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar internetes ismerkedésnél, ha az első képnél amit küldesz a férfinak, az első reakciója, hogy a melleidet dícséri meg?

Figyelt kérdés
Velem már rengetegszer előfordult, nem is nagyon zavart az első párnál, de egy idő után már rohadt unalmas volt. Utána küldtem olyat, higy egy hosszú ujjú póló volt rajtam, de sokaknak akkor is az tűnt fel, higy kitüremkedik. Titeket ez zavar? Vagy direkt olyan képet küldtök? A válaszokat előre is köszönöm.
2023. nov. 6. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem küldj olyan képet amin nem látszik egyáltalán ha zavar..

Nekem is volt régebben olyan barátnőm aki állandóan kidobta a melleit, majd ha valaki ránézett, "jajj nézd már Béla megint a melleimet bámulta, de bunkó". 😂

2023. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Engem zavarna, egy trógernek tartanám (illetve tartottam volna, mivel már nem ismerkedek, van párom).

Már tiniként elegem lett ebből, hogy állandóan rászálltak a melleimre, oda jutottam, hogy már undorodtam és rejtegetni akartam. Ez már elmúlt ugyan, nem akarok magamon rejtegetni semmit, de ismerkedés során kukába lett volna való az, aki egyből azt dicséri meg.

2023. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Orvendj neki te...
2023. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
kuka
2023. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Az a hapsi csak szexre megy. Különben nem lenne ilyen paraszt. Te se a pöcsméretéről áradozol.
2023. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, ezért nem ismerkedem online. Senkinek nem küldök semmilyen képet.
2023. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuldj képet és megmondom.
2023. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!