Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az oldalra író falusi prolik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalra író falusi prolik miért hiszik azt, hogy a pénzük miatt nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ez ilyen férfi pszichológia, hogy biztos amiatt nem kellek a nőknek, ami nincs nekem?

2023. nov. 13. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert faék a gondolkozásuk! Azt hiszik a nők csak a pénz és a külsőségek és az elvégzett iskola alapján választanak partnert. Pedig tévednek!
2023. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Mert azt látják - és jól - hogy a pénzes falusi proliknak pedig minden nehézség nélkül van. Szép és fiatal, ha úgy akarják.
2023. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: A pénzes falusi lapátállú 190cm magas Chadeknek van — már 15 évesen is, amikor még szegények.
2023. nov. 13. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert így van.


A nőket elsősorban a kinézet, végzettség, munka és a vagyonod érdekli. Ezután jönnek a szekunder szűrők, dohányzás, alkoholfogyasztás, beállítottság, érdeklődési kör etc. Ha az első négyben nem vagy az ideálja, a következő szakaszig el se értek.


Lakás, ház és autó nélkül a radai rosseb nem fog veled leállni.

2023. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A pénzes falusi lapátállú 190cm magas Chadeknek van — már 15 évesen is, amikor még szegények."

Mert a mindenkit irigyen és keserűen méregető, lenéző arrogancia sokkal messzebbről bűzlik és sokkal taszítóbb, mint az izzadságszag a melózástól. De nulla emberi készségekkel ezt nem lesz könnyű felismerni.

2023. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember szereti magát abban a hitben ringatni, hogy a személyisége jó és tökéletes, és amúgy egy főnyeremény lenne kapcsolatra... meg ha nem is az, "nekem is kijár, ha valakinek, aki szerintem gázabb karakter, mint én, sikerült". Ezért nyilván olyan okot keresnek, ami fizikai / anyagi, amiről ők nem tehetnek, csak a csúnya felszínes másik nem. És akkor jönnek az ilyenek, hogy CSAK az lehet az oka, hogy csóró, hogy kopasz, hogy alacsony, hogy nem izmos... plusz jolly joker: "mert túl kedves vagyok".
2023. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!