Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Falusi, videkikent hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi, videkikent hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nektek hogy megy, sajnos nagyobb város messze van.. 35n
2023. jan. 20. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

Jobb híján az utcán, vagy ismerősökkel közös programokon. Akár disznóvágáson :D


30f (falusi)

2023. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez esélytelen, nincs kivel ismerkedni, semmi lehetőség..
2023. jan. 20. 21:35
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nőként az internetes társkeresők is jó lehetőséget kínálnak. Mindegyiken erős a férfiak túlsúlya (a valóságban és képletesen is), jóformán elég csak regisztrálnod és csőstül jönnek a jelentkezők.
2023. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Probalkozom, de nem jön be netes annyira. Meg badoo tinder, legtöbb szexet keres csak.
2023. jan. 20. 21:41
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
És városi férfit keresel, vagy szintén falusit? Mi a hosszútávú terved? vidéki vagy városi élet?
2023. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Én megyeszékhelyen élek, de ott is teljesen esélytelen. Aki itt él az vagy foglalt, vagy elbújik a szobájába. Ami még opció szokott lenni nekik, elköltöznek Bp-re, vagy külföldre. aki elzárkózik a szobájába, az gyakorlatilag az ismerkedéstől is elzárkózik.
2023. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Biztos vannak ott pasik, csak ugye:

- Béla elvált, van gyereke.

- Tomi csóró.

- Zolika 170 cm.

- István kövér.

- Tamás bácsi öreg, 44 éves.

- Lacika gyerek, 20 éves.

- ...

2023. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2023. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Vidéken egy kínszenvedés ennyi idősen az ismerkedés. Ha nincs kiterjedt baráti köröd, szívsz.

Nőként viszont ha normálisan nézel ki, a netes keresőkön érdemes. Férfiként nagyon le kell adni az igényt a netesen, vagy nagyon lassan jöhet be normális nővel akár csak egy beszélgetés is. Férfitöbblet van, a neten nektek áll a zászló.

Érdemes városi programokra, koncertekre eljárogatni, én ott is szoktam ismerkedni.

2023. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Hans Pötterman ***** válasza:

Családban.

Hülyeséget félretéve,nekem itt jött össze ezen az oldalon vidékiként,de pesti lánnyal

2023. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!