Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szimpi, tetszik nektek egy férfi, bejelölitek közösségi oldalon, vagy megvárjátok, hogy a férfi tegye meg, S rá is írtok?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat a férfi reakciókkal, ha nem vártok, hanem jelöltök? Férfiak, ti mit éreztek ilyenkor? Kifejezetten a "bejelölöm a pasit, mert bejön" dolog érdekel. Beszélgessünk már erről!

2023. nov. 13. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ismeretleneket jelölgetni.

Azokat szoktam bejelölni, akiket ismerek annyira, hogy már pár percnél többet beszéltünk személyesen és úgy látom, hogy van értelme kapcsolatot tartani. És ez független attól, hogy hogyan néz ki, nem feltétlen párkapcsolati céllal értettem a kapcsolattartást.

2023. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valami ismert színész, zenész, sportoló vagy akkor nem fognak a nők jelölgetni. Te bejelölheted, ráírhatsz, de minden nő tucatszámra kapja a hasonló bepróbálkozó üziket (és törli őket olvasás nélkül).
2023. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs. Azt hittem egyértelmű voltam. Valószínű írnom kellett volna. A való életben megismersz egy férfit, aki tetszik is. Hazamész, eszedbe jut, bejelölöd?? Vagy várod, hogy ő jelöljön?
2023. nov. 13. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 így már más a képlet. Ha találkoztál vele élőben, ismerd akkor jelöld be nyugodtan, ne várd, hogy a nő kezdeményezzen. Ez a férfi "dolga", legyél tökös, hajrá! :)
2023. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fent se vagyok egy ilyen oldalon se.
2023. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a való életben is ismerem, akkor bejelölöm, igen. Nekem nem gond kezdeményezni, eddig valahogy mindig úgy jött ki, hogy én "erőteljesebben" kezdeményeztem, mármint nem csak néztem, hanem kerestem a társaságát, bejelöltem. Én ilyen típus vagyok. Utána persze már kölcsönös a dolog.
2023. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem jelölölök senkit hanem eleve szóban egyeztetünk arról melyik a profilja (amugy ezeket is a pasik kezdeményezik) es nem jelölgetünk, hanem írkálunk egymásnak.
2023. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Köszi, szuper válasz, erre lennék a többi nőtől is kíváncsi.
2023. nov. 13. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jelöltem be egy pasit se, szerintem ez cink. Ha kölcsönös a szimpátia várom, hogy ő jelöljön be.😃 25L
2023. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Köszi.
2023. nov. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!