Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csaj azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja nekem hogy szerinte ő senkivel se illik össze meg miért nem próbálkozok másoknál utána meg elkezdi húzni az agyamat az biztos jel hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Csaj nem akar semmi,játszma másoknál próbálkozás

2023. nov. 16. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem akar semmit, hagyd békén és nem húzza a pirinkó agyad se.
2023. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na mivel kezdte el húzni az agyadat? Most már halljuk a storyt ha elkezdted.
2023. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet csak önbizalomhiányos vagy azt várja mit reagálsz, hogy egyáltalán fontos e valamennyire neked. De ez így elég kevés infó.
2023. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel húzta az agyadat?
2023. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap olyan kérdést olvastam, ahol a csaj azt mondta van barátja amit a kérdező úgy vett, hogy ez egy kihívás, a csaj csak teszteli a kitartóságát mert őszerinte nincs is a csajnak csak azt mondja... :D:D:D
2023. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!