Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én gondolom túl, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl, vagy tényleg nem "illik" random lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés

Eltekintve attól az egyértelmű dologtól hogy semmit nem tudsz egy idegenről, így teljes mértékben a kinézete alapján ítéled meg, hogy tudja magát más rávenni arra hogy megszólítson bárkit is azzal az indokkal, hogy az egész mögött hátsó szándék rejlik?


Vagy csak akkor szabad ha kapsz úgynevezett "jeleket"? Ha soha nem tapasztalsz ilyet, akkor sosem lesz barátnőd?



2023. aug. 10. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én nem keresek kapcsolatot, de részemről teljesen oké, ha valaki leszólít - amíg azt normálisan teszi, és méltósággal fogadja a visszautasítást; sőt, minden tiszteletem az övék :)


Próbálkozni ér.


Hátsó szándék? Jöjjön eleve tiszta lapokkal, mindkettőnknek egyszerűbb.

2023. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Simán lehet. Én így ismerkedtem meg a mostani párommal is. A külső meg nagyon is sokat mond.

"Meglátni és megszeretni."

Csak ilyenkor az intuíció lép előtérbe. Persze ha te nagyon racionális ember vagy, akkor ez nálad nem biztos hogy működik.

2023. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha az illető nem bunkó és nem tolakodó.
2023. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem illene. Ha már ezer ostoba dolog van az illikben, ennek legalább lenne értelme.
2023. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezekre a "hideg" ismerkedésekre nem mindenki alkalmas sajnos.

Jellemfüggő hogy mennyire viseli az ilyen dolgokat az ember.

Én például attól is ideges lennék/leszek ha engem szólítanak meg (jó nem túl sűrűn van ez:) nemhogy még én szólítsak meg mást

Valahogy arra jutottam hogy akkor sem vagyok hajlandó ilyeneket csinálni ha ezen múlik az egész életem. Más meg tök természetességgel csinál ilyet akármikor akármennyiszer

A félénkség nem betegség, csak egy jellemvonás ami nem túl előnyös

2023. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig is igy ismerkedtek az emberek. Legy tovabbra is ilyen laza es szolits le lanyokat. Biztos illendo modorban es temarol beszelsz veluk. N
2023. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nő gondolkozik ugyanúgy, de nekem pl. nincs a "semmiből" való leszólítással bajom, ha az illető kulturáltan közeledik. Pl. köszön, megkérdezi, zavar-e, ha visszautasítom, azt higgadtan és megértéssel kezeli és elfogadja, "emelt fővel távozik". Kulturáltan bókol, nem tesz félreérthető, "huncut" megjegyzéseket. Nem akkor jópofiskodik, amikor láthatóan sietek vagy mással vagyok elfoglalva; nem veszi ki a fülemből a fülest, nem követ creepy módon, nem szorít sarokba; nem udvarol nagyon barokkosan és erőltetetten.
2023. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!